گروه: بلیط
تاریخ: ۲۳:۳۸ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۹

خبر ورزشی: دیدار تیم‌های ذوب آهن و پرسپولیس از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر روز گذشته در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد و در نهایت با تساوی بدون گل به اتمام رسید. نکته عجیب درباره این بازی قرار گرفتن بیشتر ظرفیت ورزشگاه در اختیار هواداران تیم میهمان یعنی پرسپولیس بود که سعید […]

خبر ورزشی: دیدار تیم‌های ذوب آهن و پرسپولیس از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر روز گذشته در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد و در نهایت با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

نکته عجیب درباره این بازی قرار گرفتن بیشتر ظرفیت ورزشگاه در اختیار هواداران تیم میهمان یعنی پرسپولیس بود که سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن ضمن مقصر دانستن یگان ویژه، هیئت فوتبال اصفهان و سازمان لیگ در اعتراض به این تصمیم حتی قصد داشت مانع شروع بازی شود.

سعید فتاحی، مدیر مسابقات سازمان لیگ گفت: طبق قوانین تنها ۱۰ درصد ظرفیت ورزشگاه‌ها باید در اختیار تیم میهمان قرار بگیرد، اما این موضوع در شرایطی است که هواداران تیم میزبان ظرفیت در نظر گرفته شده برای تیم خودشان را پر کنند. از طرفی بلیت فروشی دیدار ذوب آهن – پرسپولیس به خوبی مدیریت نشد و مسئولان بلیت فروشی به خوبی این کار را انجام ندادند.

فتاحی: بلیت ذوب آهن را به پرسپولیسی‌ها فروختند

او ادامه داد: در واقع مانند برخی بازی‌های استقلال و پرسپولیس که هواداران پرسپولیس با خرید بلیت جایگاه هواداران استقلال جای آن‌ها در ورزشگاه آزادی می‌نشینند در بازی روز گذشته هم چنین اتفاقی افتاد. هواداران پرسپولیس با خرید بلیت جایگاه ذوب آهنی‌ها داخل ورزشگاه فولاد شهر شدند و در چنین وضعیتی یگان ویژه نمی‌تواند هوادارانی که بلیت در اختیار دارند از ورزشگاه بیرون کند. از طرفی خود باشگاه ذوب آهن باید زیر ساخت‌های ورزشگاهش را درست کند.

این مطلبو از دست ندید!  «گیت‌های الکترونیکی» بهترین «تماشاگر» هفته اول لیگ/ اتفاق بدی می‌‌افتاد چه کسی پاسخگو بود؟

فتاحی تصریح کرد: از طرفی هواداران ذوب آهن دیر به ورزشگاه آمدند و پرسپولیسی‌ها هم با بلیتی که در اختیار داشتند وارد ورزشگاه شدند. هیچکس بدون بلیت داخل فولادشهر نشد. باز هم تاکید می‌کنم مدیریت بلیت فروشی این بازی درست نبود و اگر از قبل برنامه ریزی شده بود چنین اتفاقی رخ نمی‌داد.

ضمن اینکه برخی سودجویان هم که بلیت جایگاه هواداران ذوب آهن را در اختیار داشتند این بلیت را به هواداران پرسپولیس با قیمت ۵۰ هزار تومان می‌فروختند. برخی از هواداران ذوب آهن هم با خرید بلیت جایگاه پرسپولیسی‌ها در این جایگاه نشسته بودند. یگان ویژه در این شرایط چه کار می‌تواند انجام بدهد. آیا می‌تواند روی هواداران هفت تیر بکشد؟

مدیر مسابقات سازمان لیگ درباره اعتراض‌های سعید آذری بیان کرد: او همیشه گلایه می‌کند.