گروه: زنان
تاریخ: ۲:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
فال روزانه ۱۳۹۶/۰۷/۲۷

   فال روزانه پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که ۲۷ هر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با اعتماد به نفس، با صداقت، منظم و هدفمند هستید. معنویات برای شما اهمیت بسیار زیادی دارند و همیشه در جستجوی آرامش درونی هستید. امسال درآمد شما بدون […]

فـال روزانـه - Daily Omen   فال روزانه پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که ۲۷ هر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با اعتماد به نفس، با صداقت، منظم و هدفمند هستید. معنویات برای شما اهمیت بسیار زیادی دارند و همیشه در جستجوی آرامش درونی هستید. امسال درآمد شما بدون شک افزایش خواهد یافت، اما همراه با افزایش درآمدتان مخارج نیز افزایش پیدا می کنند و این موضوع برایتان آزار دهنده است. موفقیت هایتان گاهی خیلی فراتر از سطح انتظارتان خواهند بود، اما اغلب مجبور خواهید بود به سختی تلاش کنید و حداکثر توانتان را به کار بگیرید تا نتیجه های لازم را به سختی به دست بیاورید. آنهایی که تا کنون در کنار شما بوده و شما را مورد حمایت خود قرار داده ند امسال نیز همچنان در کنارتان خواهند بود. روابط عاطفی شما خیلی خوب پیش خواهند رفت و طرف مقابلتان تمام سعی خود را به کار می گیرد که تا می تواند با شما مهربان و صمیمی باشد، اما باید سعی کنید با لجبازی های بی مورد اوضاع را به هم نریزید. روابط عاشقانه ای که به تازگی شروع شده اند امسال قدرت بیشتری پیدا خواهند کرد و محکمتر خواهند شد. ماه های آبان، بهمن، خرداد و شهریور مهم ترین ماه های سالی که پیش رو دارید خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen امروز شما بر سر یک دوراهی دشوار قرار گرفته اید. از طرفی، از لحاظ حرفه ای پیشرفت خیلی خوبی داشته اید و می دانید که پرداختن به کارهایتان امروز نتیجه ی خیلی خوبی می تواند برایتان به همراه داشته باشد، از یک طرف دیگر هم شدیدا دلتان می خواهد که هر چه سریعتر تعطیلات آخر هفته را شروع کرده و با عزیزانتان وقت بگذرانید. اگر برایتان امکان دارد که کارهایتان را از راه دور انجام دهید در انتخاباین گزینه شک نکنید و هر دو کار را به طور همزمان انجام دهید. در غیر این صورت روز را به کارتان اختصاص دهید و شب را با خانواده و عزیزانتان بگذرانید. نتیجه ای که به دست خواهید آورد ارزش این انتخاب را دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen امروز سطح انرژی شما خیلی پایین تر از همیشه است و همین باعث شده است که در انجام کارهایتان سرعت لازم را نداشته باشید و برخلاف همیشه چندان پرکار نباشید. متأسفانه کار زیادی در این رابطه از دست شما ساخته نیست و این حالت از شرایط کیهانی موجود ریشه می گیرد. کارهایتان را اولویت بندی کنید و کارهایی که کاملا ضروری هستند را به انجام برسانید و بقیه را برای آغاز هفته ی بعد بگذارید. تا فردا این حالت کسالت و بی حوصلگی برطرف خواهد شد و انرژی و انگیزه ی کافی را خواهید داشت. امروز را به خودتان استراحت بدهید و در خانه بمانید و با غذاهای مقوی و پر انرژی از خودتان پذیرایی کنید.

 فـال روزانـه - Daily Omen اگر قصد رفتن به جایی را دارید امروز این سفرتان خواه درون شهری باشد و خواه برون شهری چندان راحت نخواهد بود. مدت ها در ترافیک سرسام آور گیر خواهید کرد و شاید حتی وسیله ی نقلیه تان با نقص فنی مواجه شود. البته که در نهایت به مقصدتان خواهید رسید، اما باید صبر داشته باشید و راهی برای راحت تر کردن این مسیر دشوار برای خود پیدا کنید. امروز احساسات عاشقانه شما شدت بیشتری پیدا کرده اند و دوست دارید در مورد احساس خود با شخصی که دوست دارید صحبت کنید. گفته های شما بسیار تأثیرگذار خواهند بود و واکنش مورد انتظارتان را از طرف مقابلتان دریافت خواهید کرد، البته به این شرط که زیاده روی نکنید!

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز در رابطه با هیچ چیزی بر اساس ظاهر آن قضاوت نکنید. به احتمال زیاد اطلاعاتی که به دستتان می رسند زیاد دقیق نیستند و سوء تفاهم هایی در کار هستند، پس تا جای ممکن از گوش کردن به غیبت های دیگران خودداری کنید. شاید انجام این کار برایتان چندان راحت نباشد، چون با فرا رسیدن آخر هفته در جمع های زیادی حضور پیدا خواهید کرد و با افراد وراجی سر و کار خواهید داشت. لزومی ندارد با رفتار تندی طرف مقابلتان را از غیبت کردن منع کنید. به حرف های او گوش کنید، اما با نپرسیدن سوال و علاقمند نشان ندادن خودتان به او بفهمانید که علاقه ای به ادامه ی این بحث ندارید. این کار بیش از هر شخص دیگری به نفع خودتان خواهد بود.
 فـال روزانـه - Daily Omen
امروز با دوستان و اعضای خانواده تان دیدارهایی خواهید داشت. چه شما به دیدن آنها بروید و چه آنها به خانه ی شما بیایند از وقت گذراندن با آنها لذت خواهید برد و تمام مدت خنده از لب هایتان محو نخواهد شد. این دقیقا همان چیزی است که پس از یک هفته ی طولانی و یک روز خسته کننده به آن نیاز دارید. تمام تأخیرهایی که در طول روز در انجام کارهایتان پیش آمدن و مشکلات فنی اعصاب خردکنی که مانع پیشرفت کارتان شده اند را فراموش کنید و فقط همراه با عزیزانتان بخورید و بخندید و خوش باشید. سعی کنید زیاد وارد بحث های جدی نشوید، زیرا ممکن است اختلاف نظرها باعث ایجاد دلخوری و اوقات تلخی شوند.

فـال روزانـه - Daily Omen امروز شاید سطح انرژیتان چندان بالا نباشد و ترجیح بدهید در خانه بمانید و وقتتان را با خواندن کتاب و تماشای فیلم و سریال های مورد علاقه ی خود بگذرانید. شاید این کارها خیلی هیجان انگیز نباشند، اما خوب با سطح انرژی فعلی شما هماهنگی بیشتری دارند. شما استعداد زیادی در نوشتن دارید و این تواناییتان امروز در سطح بسیار بالایی قرار دارد، پس اگر هر چیزی می خواهید بنویسید، از یک ایمیل دوستانه گرفته تا طرح یک مقاله یا داستان کوتاهی که مدت ها ایده اش را در سر داشته اید امروز حتما همان چیزی از آب در خواهد آمد که دلتان می خواهد. استراحت امروز شما را برای داشتن جمعه ای پرانرژی و هیجان انگیز آماده خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen شما نیاز شدیدی به پیشرفت و رسیدن به اهدافتان احساس می کنید، اما به نفعتان است به جای دست و پا زدن بیهوده برای خودتان برنامه ای در نظر بگیرید و بر اساس آن پیش بروید تا زمان و انرژی خود را بی نتیجه هدر ندهید. امروز احساس تنهایی و سرگشتگی می کنید. تنها چیزی که می تواند شما را آرام کند گذراندن یک بعدازظهر عاشقانه با شخصی که دوست دارید به نظر می رسد، اما هر کاری می کنید نمی توانید زمینه ی دیدار با او را فراهم کنید و این موضوع حالتان را بدتر کرده است. مطمئن باشید او هم درست به اندازه ی شما مشتاق این دیدار است و هر کاری که از دستش بر بیاید برای دیدن شما انجام خواهد داد، پس اگر دیدار میسر نشد او را سرزنش نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 امروز احساس می کنید که دیوارها دارند از چهار طرف به شما نزدیک می شوند و می خواهند شما را در خود له کنند. دنیا برایان تنگ شده و بی قرار هستید. اجازه ندهید این حالتان ادامه پیدا کند و هر کاری لازم است انجام دهید تا روحیه تان عوض شود. شاید برخی مسئولیت ها و وظایف کسل کننده ای که به عهده تان گذاشته شده اند شما را به این وضع در آورده باشند. اگر این کارها زیاد ضروری نیستند بیخیال انجام دادن آنها شوید و به دل شهر بزنید و هر چقدر می خواهید گردش کنید و خوش باشید. کارهای غیر ضروری حتما تا شنبه هم می توانند منتظر بمانند. آخر هفته تان را کمی زودتر از همیشه شروع کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen امروز تمرکز کردن برای شما به کاری دشوار و حتی غیر ممکن تبدیل شده است. شما به طور عادی یک چنین آدمی نیستید و معمولا خیلی منطقی به کارهایتان رسیدگی می کنید انسان کارآمدی هستید. خوب، وضعیت امروز را می توانید به گردن وضعیت کیهانی موجود بیندازید. تمام این حالت های امروزتان و بی حوصلگی و عدم تمرکز از شرایط کیهانی امروز ریشه می کیرد و کار چندانی از دست شما برای مقابله با آن برنمی آید و نخواهید توانست با سرعتی که می خواهید کارهایتان را به انجام برسانید. اگر برایتان ممکن است امروز کارهای جدیتان را کنسل کرده و برای اول هفته ی آینده بگذارید. تا آن موقع اوضاع به حالت عادی خود باز خواهد گشت.

فـال روزانـه - Daily Omen
شما به طور موقت با منطق خود خداحافظی کرده اید و با شور و هیجانی که در وجود خود احسس می کنید کارها را پیش می برید و بر خلاف آنچه همیشه فکر می کرده اید این روش هم گاهی می تواند به شدت موفقیت آمیز باشد. امروز ارتباط برقرار کردن با شخصی که دوست دارید کار دشواری به نظر می رسد. هر کدامتان درگیر انجام کاری هستید که هیچ راه فراری از آن وجود ندارد و با وجود این که خیلی دلتان می خواهد همدیگر را ببینید این کار تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد. با این حال اگر بتوانید با وجود تمام مشکلات همدیگر را ببینید و با هم وقت بگذرانید این دیدار ارزش تمام استرس هایی که برای آن کشیده اید را خواهد داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen امروز شما گزینه های بسیار زیادی در برابر خودتان می بینید و این طور به نظر می رسد که راه برایتان باز است و هیچ مانعی هم سر راهتان قرار نگرفته است، انتخابتان را با در نظر گرفتن آثاری که در آینده خواهد داشت انجام دهید. شما شخص سخاوتمندی هستید، اما امروز نگران این هستید که زیادی دست و دلبازی به خرج داده باشید. شاید برای کسی هدیه ی خیلی گران قیمتی خریده باشید، یا پولی را به دوستی قرض داده باشید که خودتان آن را لازم داشته اید، در هر صورت خیلی دیر شده و راه بازگشتی برایتان وجود ندارد. حالا دیگر خودتان را سرزنش نکنید و به این فکر کنید که با این کار خود چقدر طرف مقابلتان را خوشحال کرده اید.

 فـال روزانـه - Daily Omen امروز ممکن است با یکی از دوستان و اطرافیان خود که فکر می کرده اید از لحاظ فکری به شما نزدیک است اختلاف نظرهایی داشته باشید، زیاد به این بحث دامن نزنید. شما همیشه در رابطه با مسائل مادی، شخصی منطقی و عملگرا هستید، اما خوب مثل همه ی آدم های دیگر شما هم گاهی اسیر مصرف گرایی می شوید. آیا واقعا لازم است برای اثبات عشقتان به شخصی که دوست دارید پول زیادی را صرف کنید؟ سعی کنید در برخورد خود تعادل داشته باشید، لازم نیست بزرگ ترین هدایای دنیا را برای او بخرید، با هدیه ای کوچک که از صمیم قلب و با فکر کردن به علایق او خریده شده باشد هم می توانید به همان اندازه در نشان دادن عشق خود موفق باشید.