تاریخ: ۱۷:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
فاز دوم بیمارستان ۶۴ تخت خوابی جاسک راه اندازی شد

عباس ابراهیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در جاسک عباس ابراهیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در بیان داشت: با دقت به سهمیه‌بندی و تقسیم پزشکان متخصص از طریق دانشگاه علوم دکتری هرمزگان در سال جاری تعداد پنج دکتر متخصص تازه به صرفا بیمارستان خاتم‌الانبیاء این شهرستان تخصیص داده شده هست. وی اضافه […]

عباس ابراهیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در جاسک عباس ابراهیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در بیان داشت: با دقت به سهمیه‌بندی و تقسیم پزشکان متخصص از طریق دانشگاه علوم دکتری هرمزگان در سال جاری تعداد پنج دکتر متخصص تازه به صرفا بیمارستان خاتم‌الانبیاء این شهرستان تخصیص داده شده هست.

وی اضافه کرد: برپایه نیازهای این شهرستان محروم از این تعداد دکتر متخصص دربردارنده قلب، رادیولوژیست، پاتولوژیست، روانپزشک، خانم ها و زایمان با پشتیبانی نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس ، فرماندار جاسک و دانشگاه علوم دکتری هرمزگان جذب و شروع به کار کرده‌اند.

مدیر شبکه بهداشت و معالجه جاسک عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که در حوزه بهداشت و معالجه در این بندر ساحلی بیداد می‌کرد نبود دکتر متخصص سونوگرافی بود که با حمایت‌های مدیران ذکر شده این مشکل بر سمت گردید و بارقه‌ای از امید در دل مردم قدیمی‌ترین بندر هرمزگان روشن کرده هست.

مدیر شبکه بهداشت و معالجه جاسک در انتهاء سخنانش متذکر گردید:گرچه ما خدمت به مردم  شهرستان جاسک را وظیفه‌ای انکارناپذیر می‌دانیم اما بر خود واجب می‌دانیم که از پرسنل بیمارستان  مزبور به سبب تلاش‌های بی وقفه قدردانی کنیم.