گروه: بلیط
تاریخ: ۸:۳۱ :: ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
فارس رتبه چهارم در تردد جاده‌ای کشور/ فروش ۷۱ هزار بلیت سفر

حمید احمدی مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، گفت: بر اساس داده‌های دریافتی از سامانه‌های هوشمند مرکز مدیریت راه‌ها و شعب راهداری سراسر استان، در حال حاضر تمامی محور‌های استان باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است. وی افزود: در شبانه روز گذشته در مجموع […]

فارس رتبه چهارم در تردد جاده‌ای کشور/ فروش 71 هزار بلیت سفرحمید احمدی مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، گفت: بر اساس داده‌های دریافتی از سامانه‌های هوشمند مرکز مدیریت راه‌ها و شعب راهداری سراسر استان، در حال حاضر تمامی محور‌های استان باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

وی افزود: در شبانه روز گذشته در مجموع حدود ۷۵ هزار خودرو وارد استان و حدود ۷۳ هزار خودرو از استان خارج شده است.

احمدی ادامه داد: پر تردد‌ترین محور ورودی استان محور شهرضا-آباده و پر تردد‌ترین خروجی محور آباده- شهرضا است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس گفت: محور پر تردد استان به ترتیب مرودشت- شیراز، شیراز- مرودشت و کمربندی شمالی شیراز است.

وی بیان کرد: اوج تردد محور‌های استان در ساعت ۱۸ تا ۱۹ و محور مرودشت- شیرازصورت پذیرفته و متوسط تردد ساعتی در جاده‌های استان ۵۴۴ خودرو و متوسط سرعت ۸۴ کیلومتر برساعت بوده است.

احمدی تصریح کرد: از دروازه‌های شهرشیراز ۱۳۱ هزار خودرو وارد و ۱۲۸ هزار خودرو خارج شده است که پرتردد‌ترین ورودی محور مرودشت، شیراز و پرتردد‌ترین محور خروجی شیراز، مرودشت بوده است.

این مطلبو از دست ندید!  شیوه جدید مجرمان سایبری / غرق شدن مرد ۳۲ ساله در سواحل آستارا

وی گفت: در بخش حمل و نقل مسافر برون شهری استان از ابتدی طرح نوروزی (۲۳ اسفند ۹۷) تا روز گذشته ۲۰ هزار سفر انجام شده که در مجموع ۲۶۲ هزار مسافر جابجا شده اند.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس ادامه داد: از ابتدای طرح نوروزی ۱۳۴ سفر راهیان نور انجام شده و در مجموع پنج هزار و ۶۰۰ نفر به مناطق جنگی سفر کرده اند.

احمدی اظهار داشت: در بخش پیش فروش بلیط‌ها نوروزی تا امروز ۴۹ هزار بلیط بصورت حضوری و ۲۲ هزار بلیط بصورت غیرحضوری و در مجموع ۷۱ هزار بلیط صادر شده است.