گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۴۲ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
فارس|بیش از ۲۳۰۰ نفر از ابتدای طرح نوروزی به مناطق جنگی جنوب سفر کردند

– اخبار استانها – حمید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با بیان اینکه در حال حاضر تمامی محورهای استان باز و تردد در آنها به صورت عادی در جریان است، اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته ۵۴ هزار خودرو وارد و ۵۲ هزار خودرو از استان خارج شده است.  وی با بیان اینکه استان فارس […]

– اخبار استانها –

حمید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با بیان اینکه در حال حاضر تمامی محورهای استان باز و تردد در آنها به صورت عادی در جریان است، اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته ۵۴ هزار خودرو وارد و ۵۲ هزار خودرو از استان خارج شده است. 

وی با بیان اینکه استان فارس رتبه پنجم ترددهای جاده‌ای را در دارد، گفت: پر ترددترین محور ورودی استان محور شهرضا- آباده و پر ترددترین خروجی محور کازرون – بوشهر است و محورهای شیراز- مرودشت؛ مرودشت – شیراز و کمربندی اکبرآباد به ترتیب پرترددترین محورهای استان فارس بوده است. 

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس با اشاره به وضعیت ترددها در شهر شیراز نیز افزود: از دروازه‌های شهر شیراز ۱۲۹ هزار خودرو وارد و ۱۳۵ هزار خودرو خارج شده است که پرترددترین ورودی محور مرودشت – شیراز و پرترددترین محور خروجی  شیراز – مرودشت بوده است.

راهیان نور باید محل وحدت جامعه باشدمراسم بدرقه کاروان راهیان نورایلام به روایت تصویرمراسم وداع زائران راهیان نور با پیکرهای مطهر ۱۱۵ شهید در معراج شهدای اهواز

این مطلبو از دست ندید!  سلطان کنسرت کیست؟

احمدی بیان کرد: در بخش حمل و نقل مسافر برون شهری استان از ابتدای طرح نوروزی (۲۳ اسفند۹۷) تا امروز ۹۲۲۹ سفر انجام شده که در مجموع ۱۱۶۸۲۴ هزار مسافر جابه‌جا شده‌اند همچنین از ابتدای طرح نوروزی ۵۷ سفر راهیان نور انجام شده و در مجموع ۲۳۷۷ نفر به مناطق جنگی سفر کرده‌اند.

وی تصریح کرد: در بخش پیش فروش بلیت‌ها  نوروزی تا امروز ۲۰۳۸۳ بلیط به صورت حضوری و ۱۳۵۵۳ بلیط به صورت غیرحضوری و در مجموع ۳۳۹۳۶ بلیط صادر شده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس عنوان کرد: آمارها نشان می‌دهد در سال‌های گذشته بیش از ۶۰ درصد  تصادفات در محدوده  30 کیلومتری شهرها اتفاق افتاده است که لازم است  مسافران در این محدوده با احتیاط و دقت بیشتری رانندگی کنند.