گروه: آشپزی
تاریخ: ۱۶:۲۸ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
غذای چندش آوری که مرد جوان را به دردسر انداخت + فیلم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مرد جوان ساکن شهر گویژو چین که نام او فاش نشده است در تلاش برای گرفتن شام فراری خود در چندش آور‌ترین مکان ممکن گیر افتاد. ماجرا از اینجا شروع شد که او برای خرید ماهی به […]

گیر افتادن مرد جوان در چندش آورترین مکان ممکن+فیلمبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مرد جوان ساکن شهر گویژو چین که نام او فاش نشده است در تلاش برای گرفتن شام فراری خود در چندش آور‌ترین مکان ممکن گیر افتاد.

ماجرا از اینجا شروع شد که او برای خرید ماهی به بازار رفت. پس از خرید ماهی که قرار بود شام او شود، آن را داخل سطل آب در سرویس بهداشتی قرار داد و برای چند ساعتی از آن غافل شد. وقتی مرد جوان سراغ ماهی رفت تا شام شب خود را آماده کند متوجه شد که این حیوان از سطل بیرون پریده و به سمت چاه توالت سُر خورده است.

این مرد تلاش کرد تا شام فرار خود را بیرون آورد، اما گیر افتاد. بعد از تلاش ناامید کننده نیروی امداد رسید تا قربانی را نجات دهد. آن‌ها بعد از عملیاتی نیم ساعته موفق به نجات مرد جوان شدند.

این مطلبو از دست ندید!  آخرین وضعیت تردد در مرز مهران

ویدئویی از این صحنه در فضای مجازی منتشر شد و برای کاربران جای سوال بود که اگر این مرد جوان بدون هیچ مشکلی می‌توانست ماهی را از چاه بیرون بیاورد، آیا باز هم آن را برای شام آمده می‌کرد!