گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۴۴ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
عکس العمل معاون مالی شهرداری منطقه ۶ به درج اسمش در لیست توریست های جام جهانی روسیه

معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۶ تهران گفت: برای من بلیت سفر به روسیه گرفته شده، اما به این کشور عزیمت نمی‌کنم. مهدی اسد بیگی معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۶ تهران در صحبت با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در عکس العمل به انتشار خبری مبنی بر اعزام وی […]

سفر یک مقام شهرداری به روسیه و تماشای مسابقات جام جهانی تکذیب شدمعاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۶ تهران گفت: برای من بلیت سفر به روسیه گرفته شده، اما به این کشور عزیمت نمی‌کنم.

مهدی اسد بیگی معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۶ تهران در صحبت با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در عکس العمل به انتشار خبری مبنی بر اعزام وی به مسابقات فوتبال جام جهانی روسیه با هزینه بیت المال گفت: بنده هیچ وقت برنامه‌ای برای حضور در روسیه جهت تماشای مسابقات جام جهانی فوتبال نداشته‌ام، بنابراین خبر چنین برنامه‌ای این خبر از اساس دروغ هست.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۶ تهران در ادامه افزود: مسابقات جام جهانی کشتی ناشنوایان همزمان با مسابقات فوتبال در روسیه در حال برپایی هست و از آنجائی که من سرپرست کشتی ناشنوایان کشور هستم، قرار بود همراه آن‌ها از طریق فدراسیون اعزام شوم، اما به سبب مسائل کاری از این سفر اجتناب کردم.

زیادتر بخوانید: چه کسانی با پول بیت‌المال به روسیه می‌روند؟+ جدول 

این مطلبو از دست ندید!  لغو دریافت عوارض بلیت سینما‌ از سوی شهرداری/ اصفهان میزبان جشنواره فیلم کودک/ حواشی حضور خواننده قدیمی در یک فیلم

وی گفت: بلیت اعزام به روسیه از جانب فدراسیون کشتی مورخ ۲۰ خرداد گرفته شده بود که به دلیل مسائل کاری سفر را کنسل کردم.

اسدبیگی تاکید کرد: تعجب می کنم که به چه سبب اسم بنده در این فهرست آن هم به عنوان مسئول شهرداری درج شده در حالتی که بنده قرار بود به عنوان سرپرست کشتی ناشنوایان به مسابقات جام جهانی کشتی ناشنوایان اعزام شوم.