گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
«عکاسی ایران؛ نگاهی به خود، نگاهی به جهان» شعار یک رخداد عکاسی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، «عکاسی ایران؛ نگاهی به خود، نگاهی به جهان» به عنوان شعار ششمین مرحله رخداد «۱۰ روز با عکاسان» انتخاب گردید. ساعد نیک ذات دبیر ششمین مرحله این رخداد عنوان کرد: با دقت به شرایط کنونی دنیا و تغییرات عکاسی، این شعار که شایسته شرایط امروز هست، […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، «عکاسی ایران؛ نگاهی به خود، نگاهی به جهان» به عنوان شعار ششمین مرحله رخداد «۱۰ روز با عکاسان» انتخاب گردید.

ساعد نیک ذات دبیر ششمین مرحله این رخداد عنوان کرد: با دقت به شرایط کنونی دنیا و تغییرات عکاسی، این شعار که شایسته شرایط امروز هست، انتخاب شده هست و عکاسی ایران و شرائط آن را در دنیا ارزیابی می کند.

در هر مرحله در ذیل شعار کلی یک شعار طبق شرایط عکاسی و جامعه ایران انتخاب می شود که شعار «عکاسی ایران؛ نگاهی به خود، نگاهی به جهان» از سوی اسماعیل عباسی عکاس و استاد عکاسی و از اعضای شورای علمی این رخداد ایده و در شورای علمی تصویب گردید.

انجمن عکاسان ایران ششمین رخداد «۱۰ روز با عکاسان» را با هدف احداث شرایط برای گردهمایی و مبادلات تفکری و فرهنگی و علاوه بر این ارایه جدید ترین دستاوردهای عکاسی آ