گروه: بلیط
تاریخ: ۱۰:۵۰ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
عمر ۴۸ ساعته قطع دسترسی سایت های آنلاین به پروازهای ایران ایر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، رضا جعفرزاده مدیر ارتباطات عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به دسترسی دو مرتبه سایت های فروش اینترنتی به بلیت پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت:‌عصر روز گذشته نشستی با حضور رییس، قائم مقام و معاونان سازمان هواپیمایی کشوری، رییس هیتت مدیره و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، رضا جعفرزاده مدیر ارتباطات عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به دسترسی دو مرتبه سایت های فروش اینترنتی به بلیت پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت:‌عصر روز گذشته نشستی با حضور رییس، قائم مقام و معاونان سازمان هواپیمایی کشوری، رییس هیتت مدیره و مدیر عامل و معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و عده ای از مسئولان سایت های اینترنتی برگزار گردید.

وی اضافه کرد: در این جلسه مسائل سایت‌هایی که به عللی باعث  قطع دسترسی آنان به سامانه فروش بلیت ایران ایر شده بود مورد ارزیابی و بر ضرورت تأکید زیادتر در خدمات رسانی و آسان سازی استفاده تقاضا کنندگان از ابزارها بخش هوایی تاکید گردید.

وی تصریح نمود: در این جلسه علاوه بر این بر نظارت دقیق بر نحوه توزیع بلیت این شرکت، عرضه سرویس های پذیرفتنی و مورد انتظار مردم، رعایت دقیق سفارش های سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر اینکه ملاک قیمت های عرضه شده توسط سایت های اینترنتی، کلاس نرخی هست که این شرکت عرضه می کند تاکید گردید.

مدیر ارتباطات عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت:‌ هر گونه عرضه بلیت هواپیما با نرخی خارج از چارچوب تعیین شده توسط شرکت تخلف شمرده شده و برابر با مقررات برخورد خواهد گردید. در نتیجه ضروری هست سایت ها همزمان و بدون وقفه هر گونه تغییر قیمت را هماهنگ و همزمان با قیمت اعلامی شرکت روی خروجی قرار دهند.

این مطلبو از دست ندید!  بلیت‌های نجومی؛ مشهد - تهران ۷۵۴هزار تومان!

وی با بیان این‌که این مبحث لازمه مدیریت قوی در بخش های تکنیکی و فنی بوده و باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: از مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی خواسته گردید تا فرمان دسترسی دو مرتبه این سایت ها از امروز صادر گردد.

پیگیری‌ها از هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در مورد مبحث دسترسی دو مرتبه سایت‌های آنلاین فروش به بلیت‌ پروازهای این شرکت و بویژه بعضی سایت‌های گرانفروش تا زمان تهیه این خبر نتیجه‌ای در بر نداشت.

دو روز پیش مدیر ارتباطات عمومی ایران‌ایر از قطع دسترسی سایت‌های اینترنتی به بلیت‌های این ایرلاین به سبب گرانفروشی خبر داده بود. اصغرزاده روز گذشته دسترسی دو مرتبه این سایت‌های به بلیت‌های هما را بعید دانسته بود.

روز گذشته مدیرعامل ایران‌ایر در بازدیدی اصطلاحا سرزده از چند شرکت عرضه دهنده خدمات مسافری هوایی بازدید و مورد ها ذی ربط به نحوه عرضه نرخ‌های اعلامی این شرکت‌ها به تقاضا کنندگان و تناسب آن با نرخ‌های اعلامی ایران‌ایر را ارزیابی کرد.