علّی: ضدحمله‌هایمان به امتیاز تبدیل نشد/تمام توانایی‌هایمان را به کار نبردیم

0
اشتراک

علّی: ضدحمله‌هایمان به امتیاز تبدیل نشد/تمام توانایی‌هایمان را به کار نبردیم

سعیده علّی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شکست تیم گاز مقابل کوشا در مرحله نهایی بسکتبال بانوان گفت: ابتدای بازی پراسترس و پرفشار بود و در نهایت هم کوشا موفق شد این بازی را ببرد. ما تمام توانایی خودمان را در این دیدار نگذاشتیم و خیلی از شوت‌ها و ضدحمله‌هایمان به امتیاز تبدیل نشد.

وی افزود: در کوارتر دوم و سوم دفاع‌مان خوب شد و حتی از حریف هم پیش افتادیم اما دوباره رشته کار از دست‌مان در رفت. مطمئنم در بازی برگشت می‌توانیم جبران کنیم چون اختلاف‌مان زیاد نبود.

بازیکن ملی‌پوش گاز تهران درباره تیم کوشا، اظهار داشت: کوشا بازیکنان جوان و سرحالی دارد. با سن کم بازی‌های خوبی داشتند به ویژه بازیکن شماره ۱۰ ایم تیم که بسیار خوب بازی کرد. کوشا در کنار گاز و پالایش نفت از حریفان سرسخت ماست.

علّی در ادامه این مصاحبه در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر شایعاتی که در خصوص حضور تیم ملی ایران در مسابقات داخل سالن آسیا مطرح شده بود، تصریح کرد: اگر فدراسیون می‌گوید مجوز گرفته نمی‌دانم به چه دلیل ما نباید شرکت کنیم. اگر کشوری قبول کرده ما با این لباس در مسابقات شرکت کنیم چرا اجازه نمی‌دهند؟ حالا به ما گفته‌اند قرار است در فینال مسابقات لیگ یک نماینده از فیبا هم حضور داشته باشد نمی‌دانم این شایعه چقدر به واقعیت نزدیک است، امیدوارم که اتفاقات خوبی برای بانوان رقم بخورد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.