تاریخ: ۱۸:۲۴ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۱
علل و شیوه های نماشویی و پیج رولپلاک نما

شستشوی نمای ساختمان و نماشویی امروزه به سبب افزایش آلاینده های موجود در هوا  و تاثیراتی که بر سطح نما می گذارند بسیار با اهمیت خواهد بود . سطح نمای ساختمان  مثل یک  لباس  برای محل سکونت و اکتساب و کار خواهد بود و نخستین نشانه ای هست که دیگران با رویت آن قضاوت می […]

شستشوی نمای ساختمان و نماشویی امروزه به سبب افزایش آلاینده های موجود در هوا  و تاثیراتی که بر سطح نما می گذارند بسیار با اهمیت خواهد بود . سطح نمای ساختمان  مثل یک  لباس  برای محل سکونت و اکتساب و کار خواهد بود و نخستین نشانه ای هست که دیگران با رویت آن قضاوت می کنند .

تاثیرات  آلاینده ها بر روی نمای ساختمان

گرد و غبار موجود در هوا و علاوه بر این دوده متاثر از سوخت ها ی فسیلی  و انباشت آن بر روی سطح بیرونی ساختمان موجوب از دست دادن زیبایی و درخشندگی می گردد و درقالب لکه  و جرم  نمود پیدا می نماید که میتوان تاثیرات آن را به طور چکیده به توصیف زیر گفته بود :

ایجاد زنج آب جرم گیری و لکه های زرد آب که متاثر از باران های اسیدی خواهد بود . تغییر رنگ و نفوذ رنگ گناه ها به بدنه نما سوختگی نماهای کامپوزیت در اثر تابش مستقیم نور افتاب و باران های اسیدی

علل نماشویی ساختمان 

علل نماشویی سطح نمای ساختمان  مثل یک  لباس  برای محل سکونت و اکتساب و کار خواهد بود و نخستین نشانه ای هست که دیگران با رویت آن قضاوت می کنند .که ومهمترین  آنان را میتوان به توصیف زیر ذکر نمود :

ساختمان را میتوان در چند موضوع چکیده نمود. درخشندگی نمای ساختمان جلوگیری ازتغییر رنگ  نما در اثر نفوذ رنگ زنج آب به درون بافت نما جلوگیری از سوختگی نما و گناه گیری توسط نانو نمای ساختمان ترمیم نمای عارضه دیده

این مطلبو از دست ندید!  برداشتن تگ‌های پوستی با روش‌های خانگی

شیوه های اجرای نماشویی  و پیچ رولپلاک نما

اصولا شستشوی نمای ساختمان  و پیچ رولپلاک نما را میتوان با سه روش  زیر عرضه نمود :

استفاده از داربست : یکی از قدیمیترین روش ها برای پیچ رولپلاک نما  و شستشوی نمای ساختمان استفاده از داربست می باشد  این روش یکی از مطمعن ترین روش ها  هم از نظر ایمنی  و سرعت انجام کار خواهد بود . استفاده از طناب و راپل پر استفاده ترین روش در نماشویی و پیچ رولپلاک نما خواهد بود زیرا هزینه این روش نسبت به شیوه های دیگر کمتر خواهد بود و دارای ایمنی  این روش نیزدارای نرمال بالا خواهد بود . استفاده از کلاینر نیز یکی دیگر از روش ها خواهد بود که طبق معمول در ساختمان های اداری و سازمانی بزرگ و برج ها مورد استفاده قرار می گیرد که احتیاج به هزینه بسیار بالایی دارد .

تیم بست و ساب و  اوستایاب عرضه دهنده خدمات نماشویی ،کفسابی ،پیچ رولپلاک نما و سندبلاست خشک با تیم مجرب و وسیله ادوات و ماشین  آلات  نوین و اتوماتیک آماده عرضه خدمات در سرتاسر ایران خواهد بود .

این محتوا تبلیغاتی هست