علت بروز اختلال در سیستم ناد دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای عامل بیرونی بوده!

0
اشتراک

علت بروز اختلال در سیستم ناد دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای عامل بیرونی بوده!

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

شفیعی، رئیس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: اقداماتی از بیرون از دانشگاه در راستای ایجاد اختلال در سیستم ناد دانشگاه فنی و حرفه ای کشور انجام شده که این عامل بیرونی نتوانسته به هدف خود برسد.

 

وی افزود: بر اساس گزارشی که به من داده اند، اختلالات سیستم ناد این دانشگاه از بعدازظهر جمعه حل شده و اکنون مشکل خاصی وجود ندارد.

 

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: نرم افزارها و سیستم ها خود مشکلاتی دارند، ولی در هر حال تلاش هایی که در راستای ایجاد اخلال در سیستم ناد دانشگاه فنی و حرفه ای صورت گرفته برطرف شده است.

 

وی با اشاره به اینکه ثبت نام دانشجویان این دانشگاه از طریق سیستم ناد طی دو هفته انجام می شود، افزود: تا صبح روز جمعه، ۸ بهمن حدود ۴۴ هزار نفر از دانشجویان از طریق ناد اقدام به ثبت نام کرده اند و در مجموع حدود ۱۲۰ هزار نفر از دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای باید از طریق سیستم ناد اقدام به ثبت نام کنند.

 

شفیعی با بیان اینکه برخی از دانشجویان این دانشگاه به دلیل مشکلات مالی هنوز اقدام به ثبت نام از طریق این سیستم نکرده اند، گفت: دانشجویان شبانه باید برای ثبت نام شهریه واریز کنند، ولی به دلیل اینکه پول نداشته اند، ثبت نام خود را به تاخیر انداخته اند؛ تا در آخر هفته اقدام کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.