تاریخ: ۶:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
علامت ترکیدن آپاندیس چیست؟

پزشکان بدون مرز: هیچ راه دارویی یا اجتنابی برای معالجه آپاندیسیت نیست و اموری ضروری هست بصورت اورژانسی و جراحی صورت گیرد. افرادی که در مبتلا آپاندیسیت می شوند ضروری هست تند عمل کنند، چون در صورت سهل گویای احتمال پاره شدن کشنده وجود دارد. به گفته متخصص ها، هر مورد آپاندیسیت به ترکیدن آن […]

پزشکان بدون مرز: هیچ راه دارویی یا اجتنابی برای معالجه آپاندیسیت نیست و اموری ضروری هست بصورت اورژانسی و جراحی صورت گیرد.
افرادی که در مبتلا آپاندیسیت می شوند ضروری هست تند عمل کنند، چون در صورت سهل گویای احتمال پاره شدن کشنده وجود دارد. به گفته متخصص ها، هر مورد آپاندیسیت به ترکیدن آن منتج نخواهد گردید، ولی دیرکرد در معالجه، احتمال مخاطره را افزایش می دهد.
پاره شدن آپاندیس پرخطر هست و می‌تواند در صورت عدم معالجه به هنگام، با یک عفونت گردیدید در شکم منتج به فوت گردد. در زیر نشانه ها پاره شدن احتمالی آپاندیس را توصیف می دهیم:

معده درد زیادتر از همیشه
آ در زیر نشانه ها پاره شدن احتمالی آپاندیس را توصیف می دهیم:معده درد زیادتر از همیشهآپاندیسیت بر بر اساس مرسوم موجب درد گردیدید می گردد که از ناف به طرف راست و پایین شکم توزیع می گردد. اگرچه این حالت لزوماً به مفهومی ترکیدن آپاندیس نیست ولی محتمل هست به سی تی اسکن احتیاج باشد. در این شرطها آپاندیس در آستانه ترکیدن هست.

حالت تهوع، استفراغ و بی اشتهایی:
حالت تهوع، استفراغ و بی اشتهایی:باید دانست که این علایم توان دارد نشانه وجود باکتری معده باشد؛ از سویی هر کسی که آپاندیسیت دارد، لزوما با این علایم روبه رو نخواهد گردید.

تکرر بیش ازحد ادرار:

هنگامی که مثانه با آپاندیس ملتهب ارتباط پیدا می کند، مثانه نیز ملتهب می گردد. البته، این حالت توان دارد از علایم عفونت لوله ادراری باشد ولی هنگامی که با علایم دیگری همراه هست توان دارد نشانه آپاندیسیت باشد.

تب و لرز:
هنگامی که آپاندیس ملتهب می گردد، این حالت توان دارد به نحو درد موضعی و با تب و لرز بروز کند، در دستاورد اگر درد معده بدتر گردید و یا این که مبتلا تب گردیدید به دکتر مراجعه کنید.

گیج هستید: