گروه: بلیط
تاریخ: 19:46 :: 2019/06/17

ورزش سه: بشار رسن، هافبک ملی پوش عراقی پرسپولیس در پایان قراردادش با این تیم اکنون سرنوشت نامعلومی دارد و این در حالی است که طی ساعات اخیر صحبت‌هایی درباره بازگشت او به تهران و توافق برای تمدید قراردادش منتشر شده است. باشگاه پرسپولیس اما طی ۲۴ ساعت اخیر بیشتر درگیر ماجرای برانکو و حضور […]

ورزش سه: بشار رسن، هافبک ملی پوش عراقی پرسپولیس در پایان قراردادش با این تیم اکنون سرنوشت نامعلومی دارد و این در حالی است که طی ساعات اخیر صحبت‌هایی درباره بازگشت او به تهران و توافق برای تمدید قراردادش منتشر شده است.

باشگاه پرسپولیس اما طی ۲۴ ساعت اخیر بیشتر درگیر ماجرای برانکو و حضور سرمربی اش در الاهلی بوده تا شرایط مذاکره با بازیکنانش را نیز از دست بدهد.

بعد از محمد انصاری و مهدی ترابی که طی روز گذشته و امروز موفق به جلسه با باشگاه برای توافق تمدید و ادامه همکاری نشده‌اند، اکنون بشار رسن نیز شرایط نامعلومی دارد.

بشار رسن روز گذشته برای بازگشت به تهران اقدام کرده بود و بلیت تهیه کرد اما شرایط باشگاه باعث شد تا او بلیت خود را کنسل کند. این هافبک عراقی امروز نیز در شرایطی که در فرودگاه حضور یافته بود با پاسخ مدیران برای زمان جلسه همراه نشد تا بار دیگر بلیت خود را کنسل کند.

بشار رسن در اینباره می‌گوید: دو بار بلیت گرفتم اما در باشگاه پاسخ نمی دهند. فردا اگر بگویند می‌آیم و در غیر این صورت همه چیز با مدیربرنامه ام خواهد بود.