گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۱

خبرگزاری ایلنا: حرمت‌الله رفیعی (رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران) درخصوص افزایش صد در صدی نرخ بلیت‌ پروازهای خارجی و علاوه بر این افزایش هفتاد درصدی نرخ بلیت‌های پروازهای داخلی گفت: باتوجه به‌اینکه به ناگهان نرخ پروازهای خارجی چندبرابر شده. ایرلاین‌های خارجی مسیر خود را بسته‌اند و به‌صورت غیرقانونی بلیت‌ها را به دفاتر […]

خبرگزاری ایلنا: حرمت‌الله رفیعی (رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران) درخصوص افزایش صد در صدی نرخ بلیت‌ پروازهای خارجی و علاوه بر این افزایش هفتاد درصدی نرخ بلیت‌های پروازهای داخلی گفت: باتوجه به‌اینکه به ناگهان نرخ پروازهای خارجی چندبرابر شده.

ایرلاین‌های خارجی مسیر خود را بسته‌اند و به‌صورت غیرقانونی بلیت‌ها را به دفاتر مربوط با خودشان جابه جا می‌کنند و به این صورت دفاتر نمی‌توانند از آن‌ها نرخ دریافت کنند، قرار هست فردا جلسه‌ای با اعضای صنف تشکیل دهیم. بعد از این جلسه و در صورت موافقت اعضا با تثبیت افزایش بلیت‌ پروازها، دفاتر در گام اول اقدام به فروش بلیت‌ سفرهای خارجی نمی‌کنند.

به من خبر دست یافته که مسیرهای خارجی را با قیمت‌های فوق‌العاده بالایی به فروش می‌رسانند. به‌عنوان مثال در حال حاضر یک سفر رفت و بازگشت تهران به آمریکا ۶۸ میلیون تومان به‌فروش می‌رسد.

ریاست انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران در انتهاء گفت: این اقدام اولیه ما می باشد و باید نگاه کنیم که نسبت به آن چه رویکردی انجام می‌شود تا در مورد سفرهای داخلی که در حال حاضر آنان نیز با افزایش بسیاری رو به رو شدند، تصمیم‌گیری کنیم.

این مطلبو از دست ندید!  بلیت‌های نجومی؛مشهد-تهران۷۵۴هزار تومان!