گروه: اخبار
تاریخ: ۱۲:۳۳ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
عدم پرداخت یک سال کارانه،انگیزه پزشکان برای کار گرفته هست/دستگاه های خدمات رسان فشار بیاورند خدمات رسانی تعطیل می کنیم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل ازبیان روز ،ناصربابایی ریاست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر در جلسه شورای تندرستی و امنیت غذایی شهرستان پلدختر با گلایه از اینکه حدود یک سال هست که پزشکان ما کارانه دریافت نکرده اند گفت: با توجه به شرایط موجود و عدم پرداخت کارانه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل ازبیان روز ،ناصربابایی ریاست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر در جلسه شورای تندرستی و امنیت غذایی شهرستان پلدختر با گلایه از اینکه حدود یک سال هست که پزشکان ما کارانه دریافت نکرده اند گفت: با توجه به شرایط موجود و عدم پرداخت کارانه باعث شده که هیچ پزشکی تمایل و رغبت به خدمت در این بیمارستان را نداشته باشد.

رئیس شبکه بهداشت و معالجه پلدخترافزود:شرایط طوری ده که پزشک قدرت ادامه کار وفعالیت را ندارد و امکان هم ندارد پزشکی را به اجبار ملزم به فعالیت کرد.

بابایی با بیان اینکه شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دارای بدهی آب و برق هست عنوان نمود:اهتمام کرده ایم که سال کنونی تا جایی که امکان داشته باشد ارزش اندکی که می رسد به این مبحث اختصاص دهیم تا به دیرکرد نیافتد زیرا این دستگاه های خدمات رسان طبق قانون برای پرداخت بدهی ها به شبکه بهداشت و معالجه فشار وارد می کنند.

وی تأکید کرد:این فشار به حدی است که حتی در این ارتباط به فرماندار نامه ای ارسال گردید که اگر بنا هست ادارات خدمات رسان با این شبکه مشارکت نکنند خدمات رسانی نیز تعطیل می گردد.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر بیان کرد:امید داریم دیگر دستگاه های اجرایی هم در ازاء تندرستی همشهریان خود با شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مشارکت لازم را دارا باشند تا شاهد جامعه ای سالم باشم.