گروه: مجله
تاریخ: ۱۶:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
عجیب و غریب ترین مقررات که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ،همه ما تا هم حالا فهمیده ایم که کشور سیاره شمالی کشور عجیب و جذابی هست. این کشور مشخصا با سایر کشورهایی که می‌شناسیم متمایز هست. به نظر می‌رسد که آن‌ها در جهانی خودشان […]

قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود داردبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ،همه ما تا هم حالا فهمیده ایم که کشور سیاره شمالی کشور عجیب و جذابی هست. این کشور مشخصا با سایر کشورهایی که می‌شناسیم متمایز هست. به نظر می‌رسد که آن‌ها در جهانی خودشان زندگانی می‌کنند، مقررات متمایز خودشان را دارند، به یک فرهنگ کاملا متمایز خو گرفته اند و بیشترشان از آمریکایی‌ها متنفرند. مقررات کشور سیاره شمالی فراتر از تمام سامانه هایی می باشند که تا به حال دیده ایم، رهبرشان کیم جونگ اون قسم می‌خورد که این خوب ترین مسیر زندگانی هست.

در کشور سیاره شمالی ممکن‌ترین کاری که شهروندان می‌توانند انجام دهند این هست که آرام باشند و هرچه به آن‌ها گفته می‌شود گوش کنند. در حقیقت هرچیزی که کیم جونگ اون به عنوان قانون اظهار می‌کند مطلوب هست و ضروری هست صورت پذیرد. ولی بسیاری از این مقررات غیرمنطقی می باشند، مانند اینکه هیچکس دیگری در این کشور نمی‌تواند نام «کیم» برخوردار باشد، تکنولوژی منع شده هست و حتی ارتباط داخل کشور به دشواری محتمل هست.

سه نسل مجازات

در کشور سیاره شمالی قانون «سه نسل مجازات» وجود دارد و تنها سببی که مردم جهان این قانون را می‌دانند مردی به نام «شین دونگ هیوک» هست که در کمپ ۱۴ زندان کشور سیاره شمالی به جهان آمده هست.

مجوز زندگانی در پایتخت

پایتخت کشور سیاره شمالی پیونگ یانگ هست. ۵ ۵ میلیون نفر در این شهر زندگانی می‌کنند.

افراد انگشت عده ای می‌توانند از اینترنت بکارگیری کنند

ولی همانطور که می‌توانید پیش بینی بزنید، در کشور سیاره شمالی این‌ها کالای اشرافی به حساب می‌آیند. علی الظاهر تنها کسانی که در این کشور به اینترنت دسترسی دارند کیم جونگ اون و بعضی از شهروندانی می باشند که برای انجام حرفه خود ضروری هست از کامپیوتر بکارگیری کنند. در حقیقت آن‌ها تنها ۲۸ وبسایت قابل دسترسی دارند که زیادتر آن‌ها روی آگاه نگاه برخوردار بودن شهروندان از اموری روز رهبرشان تمرکز دارند. دیگران دربردارنده سایت غذا می‌شود که منحصرا فرمان غذاهای سنتی کشور سیاره شمالی را دارد و هر هنر و فرهنگی که در این شهر روند دارد؛ و تمام این سایت‌ها زیاد کم کیفیت می باشند.

تنها اشخاص خاصی می‌توانند رانندگی کنند

در کشور سیاره شمالی تنها مردان اذن رانندگی دارند؛ و بر اساس مرسوم منحصرا مدیران دولتی می‌توانند رانندگی کنند. چند سال پیش عکسی در اینترنت انتشار یافته گردید که خیابان‌های زیاد خلوت کشور سیاره شمالی را نشان می‌داد. صحیح مانند زیادتر مقررات آن ها، این قانون هم واقعا سبب مطلوبی ندارد. این کشور درباره شهروندانی که می‌خواهند کشورشان را رها کنند زیاد سختگیر هست.

تماس تلفنی بیرون از کشور مجاز نیست

تلفن یکی دیگر از کالاهای اشرافی کشور سیاره شمالی هست. در کشورهای دیگر تلفن‌ها و شرکت‌های تلفن بسیاری می باشند که با هم رقابت می‌کنند. ولی در کشور سیاره شمالی حتی ابتدایی‌ترین تلفن‌های همراه هم وجود ندارد. آ آن‌ها از تلفن‌های ثابتی بکارگیری می‌کنند که به شدت کنترل می‌شود و مقرراتی برای بکارگیری از تلفن دارند. یکی از این مقررات ارتباط جهانی را منع شده می‌کند.

برای تعلیم و تحصیلات فرزندتان ضروری هست خرج کنید

در این کشور اگر می‌خواهید فرزندان خود را به مدرسه بفرستید ضروری هست خرج بسیاری برای آن پرداخت کنید.

پرهیز از کتاب مقدس

اجتناب از کتاب مقدس کتاب مقدس در کشور سیاره شمالی نماد فرهنگ غرب هست و آن‌ها فرهنگ غرب را منع شده کرده اند. آ آن‌ها می‌ترسند که این کتاب روی شهروندان تاثیر بگذارد یا موجب دگرگونی مذهب آن‌ها به مذهبی گردد که در کشور سیاره شمالی پذیرفته شده نیست و این قانون را زیاد جدی می‌گیرند. کشور سیاره شمالی محلی برای آزمون کردن شانس نیست.

اپل؟

اپل؟ برندهای خاصی می باشند که به هیچ نرخی حق ندارند محصولاتشان را در کشور سیاره شمالی پخش کنند. شاید، چون آمریکایی می باشند کیم جونگ اون دوست ندارد با آن‌ها کار کند. همچنین، شهروندان کشور سیاره شمالی اطلاعات بسیاری در مورد فناوری ندارند. آ آن‌ها آنقدر منزوی می باشند که حتی نمی‌دانند چه چیزهایی ندارند. احتمالا حتی اگر این فرآورده ها در کشور سیاره شمالی هم به فروش دست یافته می‌شد هم نمی‌توانستند آن را تامین کنند. .. نداشته باشید چطور می‌توانید مدرن باشید؟

فقط ادبیات سیاره شمالی

نداشته باشید چطور می‌توانید مدرن باشید؟ صحیح مانند کتاب مقدس، ادبیات غرب هم در کشور سیاره شمالی پذیرفته شده نیست و تنها فروش و حفظ آثار ادبی مرتبط به کشور سیاره شمالی مجاز هست. اگر یک توریست به دلایل احمقانه کشور سیاره شمالی را به عنوان مقصدش انتخاب کند تمام کتاب ها و نوشته های مرتبط به کشورش را ضروری هست تحویل دهد.

تلویزیون اصلا جذاب نیست

آ ولی در کشور سیاره شمالی اوضاع متمایز هست. آن‌ها منحصرا ۳ کانال دارند. ‌

هشتم ژوئن

هشتم ژوئن رهبر کشور سیاره شمالی تا هشتم ژوئن ۱۹۹۴ کیم سونگ دوم بود.

نباید بخوابید

ولی در کشور سیاره شمالی اگر در یک نشست خوابتان ببرد یا خمیازه بکشید واقعا غیرقانونی هست. وزیر دفاع کشور سیاره شمالی «هیون یونگ چول» به طور غیرمنتظره در جلسه‌ای که از طریق کیم جونگ اون برگزار شده بود، خوابش برد.

شغل را دولت منصوب می‌کند

حرفه را دولت منصوب می‌کند واقعا ارزشمند نیست برای چه مدرسه می‌روید یا حتی شرائط مدرسه رفتن را برخوردار باشید، چون شغل‌ها را دولت کشور سیاره شمالی تشخیص می‌کند.

هنگام آتش سوزی تصاویر را رهایی دهید

والدین به مدیران رشوه می‌دهند تا حرفه هایی به آن‌ها بدهند که به آن‌ها حقوق واقعی پرداخت کنند و در کارخانه هایی نباشد که محصول واقعی تولید نمی‌کنند و منحصرا برای ارائه می باشند. این یکی از مهم‌ترین مقررات کشور سیاره شمالی هست.

منبع:برترین ها