تاریخ: ۲۲:۵۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۲
عامل هجوم به ۲ روحانی در شهر قم تحت اثرگذاری استفاده مواد مخدر بوده هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، مهدی کاهه در رابطه با هجوم یک فرد به دو شهروند شهر شهر قم از شناسایی و بازداشت این شخص اطلاع داد. وی گفت: طبق تحقیقات مقدماتی مشخص گردیده است که این شخص از اهالی و ساکنین استان شهر قم نبوده و در زمان واقع […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، مهدی کاهه در رابطه با هجوم یک فرد به دو شهروند شهر شهر قم از شناسایی و بازداشت این شخص اطلاع داد.

وی گفت: طبق تحقیقات مقدماتی مشخص گردیده است که این شخص از اهالی و ساکنین استان شهر قم نبوده و در زمان واقع شدن گناه به سبب استفاده شیشه تعادل روحی و روانی نداشته است.

کاهه اضافه کرد: در کمال خوشبختی دو شهروند مضروب که روحانی بوده اند سریعا بعد از این اتفاق به بیمارستان جابه جا شده و تحت معالجه سرپایی جای گرفتند.

دادستان شهر قم در انتهاء گفت: طبق استعلام های اولیه این شخص جزء اراذل اوباش نبوده و هیچ رابطه ای هم به اغتشاشات موخر نداشته است.

وضع دو روحانی مضروب خوب است

معاون معالجه دانشگاه علوم پزشکی شهر قم گفت: وضع دو روحانی مضروب شده خوب است و به زودی از بیمارستان مرخص خواهند گردید. 

 بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی شهر قم، محمود پرهام به مضروب شدن دو روحانی در شهر قم اشاره نمود و گفت: بعد از این اتفاق به سرعت عاملان اورژانس ۱۱۵ شهر قم به محل اعزام و اقدام به جابه جایی این دو روحانی کردند.

وی بیان داشت: وضع هر دو مصدوم خوب است و جای هیچ نگرانی نیست و به زودی مرخص خواهند گردید.

معاون معالجه دانشگاه علوم پزشکی شهر قم با رد تمامی شایعات در مورد وخیم بودن وضع این دو روحانی گفت: یکی از روحانیون از ناحیه پوست سر و دیگری از ناحیه دست مضروب شده که کارهای درمانی بر روی آنان در حال انجام است.