گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
طعنه معاون استقلال به پرسپولیسی ها

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، ، علیرضا خطیر معاون باشگاه استقلال در آستانه شهرآورد ۸۸ سخن های جالبی بر زبان آورد و معتقد هست ای اف سی و فیفا کاری به قوانین داخلی کشورها ندارد و این دستاویز فدراسیون فوتبال هست که قصد داشت قانون جدید را اجرا کند. سعید فتاحی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، ، علیرضا خطیر معاون باشگاه استقلال در آستانه شهرآورد ۸۸ سخن های جالبی بر زبان آورد و معتقد هست ای اف سی و فیفا کاری به قوانین داخلی کشورها ندارد و این دستاویز فدراسیون فوتبال هست که قصد داشت قانون جدید را اجرا کند.

سعید فتاحی در گفتگویی اعلام نمود استقلالی ها مخالف اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ هواداران در ورزشگاه آزادی بودند؟

همه مسوولینی که در این جلسه حضور داشتند، مخالف اجرای این قانون بودند. من یک سووال از شما دارم تا اکنون کجا فیفا به قوانین داخلی فوتبال یک کشور ورود و مداخله کرده هست؟ ما هر وقت کم می آوریم می گوییمAFC  گفته در حالتی که اصلا این مرجع در قوانین فوتبال کشورها مداخله نمی کند. اگر خیلی دوست دارید قوانین ای اف سی و فیفا را رعایت کنید، به چه سبب زنان را به ورزشگاه راه نمی دهید؟ به عنوان یک هوادار از شما می پرسم دوست ندارید ورزشگاه در شهرآورد نصف آبی و نصف قرمز باشد. به چه سبب همیشه می خواهیم از کشورهای دیگر تقلید کنیم. سال های سال هست که در شهرآورد ها شرایط همین هست و اگر در دنیا از شهرآورد ایران که یکی از بزرگ ترین شهرآورد های دنیاست، سخن زده می شود، به علت همین  هست که شرایط برای هواداران در ورزشگاه یکسان هست. همان طور که می دانید هواداران پرسپولیس بلیت های خود را از سیستم الکترونیکی خریداری نمودند و حجم شان تکمیل گردید.

مطمین باشید استقلالی ها هم بلیت های شان را خریداری می نمایند.

اگر پرسپولیسی ها قصد داشتند بلیت بخرند در قاره آسیا این کار را انجام می دادند تا ورزشگاه تهی نباشد. نتیجه های راضی کننده نبوده اما باید بپذیریم تیم خیلی خوب بازی می کند و مطمین هستم در آینده بسیار نزدیک خوب تر از این هم خواهد گردید.

این مطلبو از دست ندید!  سفری خاطره‌انگیز و راحت با سندباد س

از نتیجه های استقلال راضی هستید؟

به عقیده من گرو آن مقداری در استقلال بازی نکرده که بتواند خودش را نشان دهد.

خیلی ها انتقاد می کنند که گرو در حد تیام نبوده و در کل خرید خوبی نیست؟

او از هفته سوم به بعد به تیم اضافه گردید و نیازی به زمان دارد. شما ببینید تیام در عجمان در ۵ هفته منحصرا یک گل زده هست. ما که کنار تیم هستیم چنین چیزی را ندیده ایم.

این روزها شایعه شده بین رحمتی و حسینی اختلاف وجود دارد؟

به هرحال وقتی دو سنگربان خوب داریم که هر دو مدعی می باشند باید مدیریت کنیم تا تیم به موفقیت برسد. می اندیشم هر بازیکنی باید در عین رفاقت، رقابت کند تا بتواند در تیم بازی کند. خوب تر هست ما سخن های مان را در زمین و تمرین بزنیم تا در صفحه مجازی. شفر پیش از بازی مقابل نساجی مازندران در تمرین و در حضور فتحی، سرپرست تیم اعلام نمود بازیکن روی نیمکت نباید دلخور باشد.

آیا بازیکنی بوده که چنین شرایطی را داشته باشد؟شفر سخن درستی زده، بازیکن باید کوشش کند بجنگد تا بتواند در تیم بزرگ استقلال فیکس بازی کند. آیا بازیکنی بوده که چنین شرایطی را داشته باشد؟

می اندیشم خوب ترین انتخاب فدراسیون، قضاوت فغانی در شهرآورد پیش رو هست.

فغانی هم به عنوان داور شهرآورد ۸۸ انتخاب گردیده هست؟

او افتخار داوری ایران هست و امید دارم کارکرد خوبی داشته باشد.