گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۲

ایلنا: سعید فتاحی، مسئول برپایی رقابت های لیگ برتر با اعلام رسمی تغییر تعداد طرفداران در بازی های رفت و بازگشت به صورت رسمی اعلام نمود در بازی رفت شهرآورد پایتخت که تا چند روز دیگر برگزار می گردد استقلالی ها به سبب میزبانی مالک ۹۰ درصد از سکوهای ورزشگاه آزادی می باشند. رخدادی که […]

ایلنا: سعید فتاحی، مسئول برپایی رقابت های لیگ برتر با اعلام رسمی تغییر تعداد طرفداران در بازی های رفت و بازگشت به صورت رسمی اعلام نمود در بازی رفت شهرآورد پایتخت که تا چند روز دیگر برگزار می گردد استقلالی ها به سبب میزبانی مالک ۹۰ درصد از سکوهای ورزشگاه آزادی می باشند.

رخدادی که برای نخستین بار در فوتبال اتفاق خواهد افتاد؛ البته ذکر این نکته نیز جالب به نظر می آید که اگر تا یک ساعت مانده به شروع بازی تیم میزبان نتواند ۹۰ درصد را پر کند از آن سهمیه به تیم میهمان هم داده می گردد!

فتاحی در مورد این مبحث که تاحالا در تاریخ فوتبال ایران پیشینه نداشته هست گفت: بر طبق قوانین فیفا و ای اف سی تیم میزبان ۹۰ درصد تماشاگران را در اختیار خواهد داشت و براین اساس شهرآورد رفت که پنجم مهر هست استقلال ۹۰ درصد سکوها را در اختیار دارد و پرسپولیس منحصرا ۱۰ درصد از سکوها را در اختیار خواهد گرفت.

این مطلبو از دست ندید!  هدف از کنترل بلیت مسافران مترو چیست؟

پرسپولیس و استقلال بر همین اساس تماشاگران‌شان تقسیم می‌شود اگر یک پرسپولیسی بلیت استقلالی بخرد باید برود وسط استقلالی‌ها بنشیند یا بالعکس همه جای دنیا وضع بر همین منوال هست.

البته اگر میزبان تا یک ساعت پیش از بازی ۹۰ درصد سکوهایش را پر نکند می‌توانیم سکوها را به تیم میهمان هم بدهیم. بلیت فروشی شهرآورد به صورت الکترونیکی هست و از روز قبل وضع فروش بلیت مشخص می‌شود.