گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۲۹ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
طرفداران ایران ۶ هزار بلیت دیدار مقابل یمن را خریداری کرده اند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، ، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۲۰ فردا (دوشنبه) به وقت امارات (۱۹:۳۰ دقیقه به وقت ایران) اولین بازی خود در فاز گروهی هفدهمین دوره جام ملت‌های قاره آسیا را مقابل یمن برگزار می‌کند. البته با توجه به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، ، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۲۰ فردا (دوشنبه) به وقت امارات (۱۹:۳۰ دقیقه به وقت ایران) اولین بازی خود در فاز گروهی هفدهمین دوره جام ملت‌های قاره آسیا را مقابل یمن برگزار می‌کند.

طرفداران ایران ۶ هزار بلیت دیدار با یمن را خریداری کرده اند

البته با توجه به برپایی دیدار ایران و یمن در امارات انتظار می‌رود طرفداران تیم ملی کشورمان برای پشتیبانی از شاگردان کی روش حضور پرشوری در ورزشگاه محمد بن زاید دارا باشند.

بر طبق اعلام یکی از مسئولین تیم ملی کشورمان تاحالا ایرانی‌ها ۶ هزار بلیت دیدار با یمن را خریداری کرده و انتظار می‌رود روند خرید بلیت این بازی از سوی طرفداران ایرانی همچنان استمرار داشته باشد.

البته یمنی‌ها استقبال خوبی از دیدار شاگردان جان کوشیان با ایران نداشته اند و به صورت حتم تعداد طرفداران این تیم در بازی با ایران بسیار کمتر می باشد.

این مطلبو از دست ندید!  آیا می‌توان بلیت‌ سفر به مریخ را رزرو کرد؟

زیادتر بخوانید: 

جام ملت های قاره آسیا بازنمایی گردید

برنامه و زمان دیدار‌های جام ملت‌های قاره آسیا ۲۰۱۹

سرمربیان تیم ملی فوتبال ایران در ادوار متفاوت جام ملت های قاره آسیا