گروه: آشپزی
تاریخ: ۱۹:۳۸ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
طرز تهیه ژله میان خالی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، ، ژله میان تهی ژله‌ای زیبا و جالب برای مجالس و مهمونیها هست و برای هر نفر به صورت مجزا سرو میشود.به همین مقصود در ادامه این مطلب طرز تهیه این ژله را به شما تعلیم داده ایم. ۱. ۲. اگر می‌خواهید […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، ، ژله میان تهی ژله‌ای زیبا و جالب برای مجالس و مهمونیها هست و برای هر نفر به صورت مجزا سرو میشود.به همین مقصود در ادامه این مطلب طرز تهیه این ژله را به شما تعلیم داده ایم.

طرز تهیه ژله میان تهی

۱.

۲. اگر می‌خواهید این دسر رو تهیه کنید، بایدآن را برای هر نفر در یک لیوان سرو کنید؛ در نتیجه اول جام‌ها یا لیوان هایتان را آماده کنید.

۳.

۴. اول ژله‌ای که میخواهید طبقه‌ پایین قرار بگیرد را مطابق مرسوم (یه لیوان آب جوش+یه لیوان آب سرد) درست میکنید و در لیوان یا جامتان میریزید البته تا نصف لیوان اگر دوست داشتید انار دانه شده یا هر میوه دیگر خرد شده را به ژله اضافه کنید.

۵. بعدش ژله را میگذاریم در یخچال تا خودش را بگیرد و تماما بسته و سفت گردد.

۶. پس از آن ژله رنگ دوم را مطابق مرسوم درست میکنیم و میگذاریم تا تو دمای اتاق خنک گردد.

این مطلبو از دست ندید!  پاستا پنه آلفردو و پنه بروکلی؛ معروف‌ترین خوراک رستوران‌ها

۷. پس از آن ژله‌های داخل یخچال را در می آوریم و به آرامی ژله رنگ دوم را در آن میریزیم البته باید قدری سر لیوان تهی بماند یعنی لیوان را پر نکنید.

مرجع: وب‌سایت عکس زندگی