گروه: آشپزی
تاریخ: ۱۵:۲۶ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
طرز تهیه فاجیتای مرغ؛ شام فوری و راحت

وب‌سایت بیتوته: فاجیتای مرغ یک غذای راحت و فوری هست که توان دارید به عنوان یک شام سبک درست کنید. برای اینکه غذای شما رژیمی باشد، توان دارید سبزیجات و مرغ را کبابی کنید. برای تهیه این غذا از هر نوع سبزی که تمایل دارید توان دارید استفاده کنید. مواد لازم برای فاجیتای مرغ : […]

وب‌سایت بیتوته: فاجیتای مرغ یک غذای راحت و فوری هست که توان دارید به عنوان یک شام سبک درست کنید. برای اینکه غذای شما رژیمی باشد، توان دارید سبزیجات و مرغ را کبابی کنید. برای تهیه این غذا از هر نوع سبزی که تمایل دارید توان دارید استفاده کنید.

مواد لازم برای فاجیتای مرغ :

روغن زیتون ۱ قاشق سوپ خوری آبلیموی تازه ۲ قاشق سوپ خوری نمک ۱ قاشق چای خوری فلفل سیاه ۱ قاشق چای خوری زیره سبز ۱ قاشق چای خوری سینه مرغ بدون استخوان ۳۰۰ گرم ماست خلاصه ۱ پیمانه کاهوی کوچک ۱ عدد گوجه  فرنگی ۳ عدد پیاز متوسط ۱ عدد فلفل دلمه ای رنگی ۲ عدد گشنیز خرد شده ۲ /۱ پیمانه نان ترتیلا ۱۰ عدد

طرز تهیه فاجیتای مرغ

طرز تهیه:

۱٫ ۱٫ در یک ظرف مناسب روغن زیتون را با آب لیمو، نمک، فلفل و زیره مخلوط کنید. سینه مرغ را به طور تکه های کوچک برش داده، پس از آن آنان را داخل ظرف بریزید و خوب بغلتانید تا تماما با مواد مخلوط گردند.

این مطلبو از دست ندید!  فاجعه اقلیمی در راه است / شتاب گرفتن روند گرم شدن زمین

۲٫ روی ظرف را بپوشانید و آن را به مدت ۴۵-۳۰ دقیقه داخل یخچال قرار دهید. ۲٫

۳٫ در یک تابه مناسب قدری روغن بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید، پس از آن تکه های مرغ را داخل آن خوب سرخ کنید. مرغ را علاوه بر این توان دارید کباب هم بکنید. در این میان بقیه مواد را آماده کنید. پیاز را پس از آنکه پوستش را گرفتید، به طور خلالی خرد کنید.

۴٫ گوجه فرنگی ها را پس از شست و شو به طور مکعبی های کوچک خرد کنید. کاهو را هم خوب بشویید، پس از آن آن را هم خرد کنید. فلفل دلمه ای ها را بشویید، پس از آن آنان را به طور خلالی خرد کرده ، داخل یک تابه با قدری روغن آنان را سرخ کنید.