تاریخ: ۱۹:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
طرح مدرسه قهرمان در ۲۵ مدرسه استان زنجان اجرا شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان، وی اضافه کرد: سال کنونی برای اولین بار طرح مدرسه ها قهرمان در استان اجرا گردید و ۲۵ مدرسه در سطح استان در پیکارهای شرکت نمودند. معاون تربیت‌بدنی و تندرستی اداره‌کل تعلیم و پرورش استان زنجان با اظهار اینکه معلمان در تندرستی دانش‌آموزان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان،

وی اضافه کرد: سال کنونی برای اولین بار طرح مدرسه ها قهرمان در استان اجرا گردید و ۲۵ مدرسه در سطح استان در پیکارهای شرکت نمودند.

معاون تربیت‌بدنی و تندرستی اداره‌کل تعلیم و پرورش استان زنجان با اظهار اینکه معلمان در تندرستی دانش‌آموزان نقش قابل دقتی دارند، گفت: ضروری هست به درس تربیت بدنی در مدرسه ها ارزش ویژه‌ای داده گردد.

وی با ابراز خوشحالی مبنی بر استمرار برپایی پیکارهای دانش‌آموزی ابراز کرد: بعضی از انجمن‌ها در پیکارهای حائز رده گردیدند و کاپ اخلاق نیز در چند رشته نصیب استان زنجان شده هست.

معاون تربیت‌بدنی و تندرستی اداره کل تعلیم و پرورش استان زنجان با تاکید بر اینکه ضروری هست دانش‌آموزان علاقه زیادتری به ورزش نمایش دهند و زیادتر زمان خود را در ورزش بگذرانند، گفت: دانش‌آموزان ورزشکار ضروری هست الگوی دیگر محصلین باشند.

این مطلبو از دست ندید!  سرزمین کوه‌های مریخی گردشگران را فرامی خواند