گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۵۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
طرح روس ها برای محدودسازی نرخ بلیت ها در جام جهانی ۲۰۱۸

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، ماکسیم سوکولوف، وزیر حمل‌ونقل روسیه گفت: ما در حال ارزیابی برنامه ای هستیم تا محدودیت‌های قانونی برای قیمت‌ بلیت‌های بخش حمل‌ونقل در طول جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ایجاد گردد. وی اضافه کرد: در دولت روسیه صحبت‌هایی مبنی بر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، ماکسیم سوکولوف، وزیر حمل‌ونقل روسیه گفت: ما در حال ارزیابی برنامه ای هستیم تا محدودیت‌های قانونی برای قیمت‌ بلیت‌های بخش حمل‌ونقل در طول جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ایجاد گردد.

وی اضافه کرد: در دولت روسیه صحبت‌هایی مبنی بر شیوه کاری همانند در المپیک ۲۰۱۴ سوچی برای جام جهانی ۲۰۱۸ طرح شده هست و نرخ بلیت‌های بخش‌های متفاوت حمل‌ونقل مسافری محدودسازی خواهد گردید. بلیت‌های ارزان‌قیمت نیز به آسانی و با سرعت برای عموم مردم در دسترس می باشد.

قبل از این در ماه دسامبر ۲۰۱۷ میلادی شرکت ایرفلوت روسیه اعلام نموده بود که منحصرا با دریافت ۵ روبل طرفداران فوتبال را به شهرهای متفاوت جابه جایی خواهد داد.

وزیر حمل‌ونقل روسیه در این ارتباط گفت: توقع داریم که شرکت ایرفلوت ۴۰ درصد نقل‌وانتقال طرفداران فوتبال را انجام دهد. در نتیجه نباید افزایش یا کاهش فوق‌العاده قیمت‌ بلیت‌ها را انتظار دارا باشیم. البته همان‌طور که دولت روسیه هم قبل از این اعلام نموده بود بخش راه‌آهن مسافری طرفداران فوتبال را به طور رایگان جابه جایی خواهد داد. ۴۰۰ ۴۰۰ قطار مسافری فدراسیون روسیه جهت اجرای این طرح در جام جهانی ۲۰۱۸ رزرو شده‌اند و توقع داریم بیشتر از نیم‌ میلیون نفر از این طریق به مقاصد موردنظرشان دسترسی پیدا نمایند.

این مطلبو از دست ندید!  تمام بلیت های دیدار ایران وعراق به فروش رسید

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد گردید. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه هست.