گروه: سیاست
تاریخ: ۱۴:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
طرح تحول نظام سلامت از خدمات زرین دولت بوده است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بهارانه، فرماندار بهار درهمایش شوراهای روستاهای بخش لالجین  که به مناسبت گرامیداشت ۹اردیبهشت روز شوراها و با حضور مدیر کل دفتر روستایی استانداری و بخشدار لالجین تشکیل شده بود ضمن  تبریک روز شوراها و تجلیل از خدمات اعضا شوراهای اسلامی شهر و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بهارانه، فرماندار بهار درهمایش شوراهای روستاهای بخش لالجین  که به مناسبت گرامیداشت ۹اردیبهشت روز شوراها و با حضور مدیر کل دفتر روستایی استانداری و بخشدار لالجین تشکیل شده بود ضمن  تبریک روز شوراها و تجلیل از خدمات اعضا شوراهای اسلامی شهر و روستاها ،تشکیل شورا را نمادی از تجلی مردم سالاری در کشور و واگذاری امور به خود مردم دانست.

مرادی پناه در ادامه به خدمات دولت در سطح روستاها اشاره کرد و اعتبارات واریز شده به حساب دهیاری ها را در شرایطی که دولت با مشکلات عدیده مالی و درامدی روبرو بود بی نظیر خواند.

مرادی پناه با بیان اینکه موضوع بیمه همگانی که توسط این دولت با بیمه بیش از ۱۱میلیون نفر از شهروندان عمدتا روستایی و مناطق پائین شهری اجرائی شد و یا اجرای طرح تحول نظام سلامت که سهم مردم از هزینه درمان را از ۷۰درصد  به کمتر از۵ درصد کاهش داد از برگهای زرین خدمات دولت تدبیر و امید دانست .

وی در ادامه بر لزوم عقلانیت در تصمیم گیری ها و اداره کشور تاکید کرد و افزود: با شعار و عوامفریبی دیگر نمیتوان دولت را اداره کرد چرا که به لطف توسعه ارتباطات و گردش اطلاعات مردم اگاه تر شده اند.

وی در ادامه به اهمیت حضور مردم در انتخابات اشاره و اظهار امیدواری کرد که شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه با حضور پرشور مردم در۲۹اردیبهشت باشیم.

برچسب ها: , ,