گروه: آشپزی
تاریخ: ۱۹:۰۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
طرحی برای عرضه فرمان غذا، با اسکن مواد موجود در یخچال

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی‌میل، تاحالا تقریبا برای همه پیش آمده که علی رغم پربودن یخچال منزل از موادغذایی، با خود بگویند: چه غذایی درست کنم؟!  وب سایت "یاملی"(Yummly) یک نرم افزار جدید را در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی لاس وگاس CES 2018 عرضه داده هست […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی‌میل، تاحالا تقریبا برای همه پیش آمده که علی رغم پربودن یخچال منزل از موادغذایی، با خود بگویند: چه غذایی درست کنم؟! 

وب سایت "یاملی"(Yummly) یک نرم افزار جدید را در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی لاس وگاس CES 2018 عرضه داده هست که توان دارد مواد غذایی موجود در یخچال را اسکن کند و پس از آن با درنظر گرفتن اولویت‌ها و محدودیت‌های غذایی عضو و طبق آنچه که در یخچال وجود دارد، فرمان پخت غذاهای متفاوت را پیشنهاد می‌دهد.

این برنامه در صورت احتیاج و طی تهیه یک وعده غذایی، به صورت گام به گام با اعضاء پیش می‌رود و علاوه بر این می‌تواند "فر" را از قبل گرم کند و وقتی که غذا آماده شد، اطلاع دهد.   

در نتیجه هم دارندگان گوشی‌های اندرویدی و هم آیفون توان دارند از این برنامه استفاده نمایند.

این برنامه به صورت شگفت‌انگیزی مواد متفاوت را از هم تشخیص می‌دهد، حتی اصلاح خودکار در این برنامه نیز بدرستی صورت می‌گیرد.

این مطلبو از دست ندید!  غذا های پاییزی آسان برای گیاهخواران

ادوینا کلارک، مدیر اجرایی بخش "تغذیه برتر" این وبسایت گفت: این برنامه علاوه بر این می‌تواند قبل از زمان وعده‌های غذایی، شما را در پیشبرد برنامه‌هایتان مساعدت کند. به عنوان مثال، اگر شما تمایل دارید که در ساعت پنج غذا بخورید، این برنامه به شما زمان مناسب برای آغاز و آماده سازی غذا را اعلام می‌کند.   

   این برنامه علاوه بر این اطلاعات تغذیه‌ای را نمایش می‌دهد ولی نه مثل شیوه ای که محتمل هست اعضاء به آن عادت دارا باشند.  

و سر انجام این برنامه وقتی که غذای شما آماده شد، به شما اذن می‌دهد تا به شکلی دقیق ظاهر کلیدی آن غذا را بدانید تا به هنگام سرو غذا در فراروی انتقاد اطرافیان قرار نگیرید.

انتهای پیام