تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
طبیعت گردی یکی از برنامه‌های گردشگری سلامت است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، کیکاووس جلیلیان  اظهار داشت: عده‌ای گردشگری سلامت را معادل درمان بیماری‌ها و امراض در نظر می‌گیرند در حالی که گردشگری سلامت شاخه‌ای از گردشگری به معنای عام و گسترده آن است. وی با بیان اینکه گردشگری سلامت شامل توریسم سلامت، ورزش، آب درمانی، […]

طبیعت گردی یکی از برنامه‌های گردشگری سلامت استبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، کیکاووس جلیلیان  اظهار داشت: عده‌ای گردشگری سلامت را معادل درمان بیماری‌ها و امراض در نظر می‌گیرند در حالی که گردشگری سلامت شاخه‌ای از گردشگری به معنای عام و گسترده آن است.

وی با بیان اینکه گردشگری سلامت شامل توریسم سلامت، ورزش، آب درمانی، کوهپیمایی و طبیعت گردی است، افزود: با توجه به ظرفیت‌های منطقه اورامانات و آب گرم سرپل ذهاب به طور جدی به دنبال توسعه گردشگری سلامت در سطح استان کرمانشاه هستیم.

وی بیان کرد: طبیعت گردی یکی از برنامه‌های گردشگری سلامت است در این میان نیز دفاتر خدمات مسافری بخش خصوصی با برگزاری تور‌های سلامت یک روزه پای کار آمده‌اند.

انتهای  پیام/ز

 

گردشگری سلامت شاخه‌ای از گردشگری است

این مطلبو از دست ندید!  کتابت اسما‌ء الله در «مشق بندگی»