تاریخ: ۱۹:۳۰ :: ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
طبیعت‌گردی و بوم‌گردی باید گسترش یابد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، معصومه پرندوار مدیرکل امور روستایی استانداری تهران با اشاره به اشتغال‌زایی در حوزه گردشگری در مناطق روستایی گفت: ظرفیت‌های بسیاری در این حوزه وجود دارد و در ایام نوروز تلاش شد تا استان تهران برای خود تهرانی‌ها شناسانده شود. […]

گسترش طبیعت‌گردی و بوم‌گردی باید گسترش یابدبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، معصومه پرندوار مدیرکل امور روستایی استانداری تهران با اشاره به اشتغال‌زایی در حوزه گردشگری در مناطق روستایی گفت: ظرفیت‌های بسیاری در این حوزه وجود دارد و در ایام نوروز تلاش شد تا استان تهران برای خود تهرانی‌ها شناسانده شود.

وی افزود: با توجه به لحاظ کردن زمان و هزینه سفر مقاصد گردشگری در استان تهران هدف‌گذاری شده‌اند همچنان که در تنگه واشی و خاوه ورامین مردم در حال درآمدزایی هستند.

مدیرکل امور روستایی استانداری همچنین تصریح کرد: گسترش طبیعت‌گردی و بوم‌گردی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های روستا‌های استان تهران اهمیت بسیاری دارد که باید در این جهت بیش از پیش گام برداریم.

این مطلبو از دست ندید!  قریب به ۱۵ هزار معلم به استقبال مهر می‌روند