گروه: آشپزی
تاریخ: ۸:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
طبخ و پخش ۳ روز غذای داغ نذر مردم شیراز در کرمانشاه

مدیر موسسه فرهنگی و دینی امام هادی(ع) دنبال کرد: به همین سبب با دقت به فرمایشات مقام معظم رهبری و درخواست مردم شیراز و استان فارس، تصمیم گرفتیم بنابر نذوراتی که گروهی از مردم شیراز عرضه کرده اند با مشارکت گروه فرهنگی امام رضا(ع) و خادم الائمه(ع) آشپزخانه مرکزی در کرمانشاه مسیر اندازی گردد. اسدی متذکر […]

مدیر موسسه فرهنگی و دینی امام هادی(ع) دنبال کرد: به همین سبب با دقت به فرمایشات مقام معظم رهبری و درخواست مردم شیراز و استان فارس، تصمیم گرفتیم بنابر نذوراتی که گروهی از مردم شیراز عرضه کرده اند با مشارکت گروه فرهنگی امام رضا(ع) و خادم الائمه(ع) آشپزخانه مرکزی در کرمانشاه مسیر اندازی گردد.

اسدی متذکر گردید: طی سازگاری و برنامه ریزی انجام شده آشپزخانه مرکزی، طی روزهای ۲۸ تا ۳۰ صفر در چندین فاز غذای داغ طبخ کرده و در مناطق زلزله زده پخش خواهد گردید.

وی تاکید کرد: از سمتی دیگر مردم شیراز توان دارند با حاضر بودن در مکان پخت آش ۸۴ تنی صلواتی، نذورات خود را با نیت مساعدت به مردم مناطق زلزله زده به مکان دریافت این نذورات عرضه کنند تا به آشپزخانه مرکزی و یا برای پخش در مناطق زلزله زده ارسال گردد.

این مطلبو از دست ندید!  ۵ غذای غیربرنجی که سریع فوتی آماده می گردند+ طرز تهیه