تاریخ: ۲۲:۴۹ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
ضعف دولت در زمینه توزیع کالای اساسی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، همایون یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: کالاهای اساسی نیاز روزمره مردم است که با توجه به شرایط فعلی کشور این کالاها شامل دارو و اقلام مختلف کشاورزی است.  اخبار سیاسی_ وی افزود: برای واردات و توزیع کالاهای اساسی نیازمند نظارت بیشتری هستیم. […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

همایون یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: کالاهای اساسی نیاز روزمره مردم است که با توجه به شرایط فعلی کشور این کالاها شامل دارو و اقلام مختلف کشاورزی است. 

اخبار سیاسی_ وی افزود: برای واردات و توزیع کالاهای اساسی نیازمند نظارت بیشتری هستیم.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به نسبت پولی که دولت برای واردات کالاهای اساسی اختصاص داده است اما متأسفانه ما شاهد افزایش قیمت‌ها در بخش اجناس و کالاها هستیم که دلیل اصلی آن عدم نظارت کافی و واسطه‌گری است.

یوسفی خاطرنشان کرد: دولت باید حسب  قانون گزارشی را از نحوه تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات کالاهای اساسی که ۱۴ میلیارد دلار بوده است به مجلس شورای اسلامی ارائه دهد.

وی خاطرنشان کرد: اگر دولت درباره نحوه تامین و توزیع کالاهای اساسی به مجلس گزارش دهد قطعاً نظارت پارلمان بر اقدامات قوه مجریه افزایش پیدا کرده و دولت هم می‌تواند نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و در برنامه‌ریزی‌های آینده در این باره مشکلات را رفع کند.

این مطلبو از دست ندید!  بروز علائم شکست ترامپ در نبرد اقتصادی با چین