تاریخ: ۱۵:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
ضرورت ایجاد خوابگاه دانش آموزی در دیشموک

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ هادی زارع‌پور مدیرکل تعلیم و پروراندن، معاونین و کارشناسان تعلیم و پروراندن از مدرسه ها دیشموک بازدید کردند. وی گفت: یکی از برنامه‌های که در فرمان تعلیم و پروراندن استان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ هادی زارع‌پور مدیرکل تعلیم و پروراندن، معاونین و کارشناسان تعلیم و پروراندن از مدرسه ها دیشموک بازدید کردند.

وی گفت: یکی از برنامه‌های که در فرمان تعلیم و پروراندن استان واقع هست طرح نظارت جامع و بازدید دوره‌ای از تعلیم و پرورش‌های مناطق و شهرستان‌ها هست.

زارع‌پور بیان کرد: بعد از ارزیابی مورد ها و مشکلات هر منطقه از طریق کارگروه‌های تعلیمی و کارشناسان مسائل و مشکلات مناطق مورد سراغ گرفتن و برطرف می‌گردد.

مدیرکل آموزش‌ و پروراندن استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: عمده مشکلات منطقه دیشموک کم بودن امکانات در بعضی مدرسه ها را داشتیم که در صد در صد برای برطرف آنان کوشش می‌شود.

وی افزود: یکی از اساسی‌ترین نیازهای منطقه دیشموک ایجاد خوابگاه دانش‌آموزی هست که اگر مردم این منطقه زمین را فراهم کنند تعلیم و پروراندن در مورد ایجاد مجتمع خوابگاه دانش‌آموزی مشکل ندارد.

این مطلبو از دست ندید!  گوشه ای از طبیعت دیدنی در «درازنو» + عکس ها