تاریخ: ۱۵:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
صدور وثیقه یک میلیاردی برای پیمانکار بیمارستان اسلام آباد غرب

محمدرضا عدالتخواه در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم گفت که پیمانکار این بیمارستان به علت عجز از تودیع وثیقه در زندان به سر می‌برد. به گزارش راهنمای سفر من به نقل از تسنیم، بیمارستان جدید ایجاد اسلام‌آباد غرب در زمین‌لرزه موخر کرمانشاه تخریب گردید به طوری که برای معالجه مصدومان و لطمه دیدگان این […]

محمدرضا عدالتخواه در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم گفت که پیمانکار این بیمارستان به علت عجز از تودیع وثیقه در زندان به سر می‌برد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از تسنیم، بیمارستان جدید ایجاد اسلام‌آباد غرب در زمین‌لرزه موخر کرمانشاه تخریب گردید به طوری که برای معالجه مصدومان و لطمه دیدگان این زلزله قابل بکارگیری نبود.

صادق گرامیی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسلام آباد غرب قبل تر در مورد دستگیری پیمانکار بیمارستان اسلام‌آباد غرب گفت: جای تعجب همگان بود که مجتمع بیمارستان تازه‌تاسیس این شهرستان که کمتر از یک سال از بازنمایی آن می‌گذرد و بیمارستان معین برای منطقه های زلزله‌زده شمرده می‌شد، به نوعی مبتلا خسارت گردید که امکان خدمت‌رسانی معالجهی به مریض ها و مصدومان اعزامی از شهرستان‌های سر پل ذهاب، دالاهو، گیلان غرب و قصر شیرین برای کادر معالجهی به صحیحی میسر نشد و ناگزیر تخت‌های بیمارستان به داخل حیاط جابه جا و مریض ها بستری شده نیز از بیمارستان بیرون گردیدند. 

این مطلبو از دست ندید!  اینفو جمعه///بهترین خاصیت آناناس برای سلامتی و معالجه+اینفوگرافی

بنای دادستانی شهرستان با تصمیم ریاست کل دادگستری استان بر این بود که دلائل ساخت این پروژه بتوانند در اسرع زمان مجددا بیمارستان را مهیا خدمت کنند که در این راستا مدیران وزارت راه، وزارت بهداشت و معالجه و مجریان پیمانکار پروژه دعوت گردیدند که متاسفانه ظرفیت خسارات به نوعی بود که برپایه اظهار نظر مدیران بهداشت و معالجه امکان مهیا به کار کردن مجتمع به فوریت برای دلائل پیمانکار و مجریان ساخت وجود ندارد.