تاریخ: ۱۵:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
صدای ما به گوش فردی نمی رسد/ فردی نپرسید زنده ام یا مرده

شهرام لاسمی که بسیاری او را با نقش «قلقلی» می شناسند در صحبت با خبرنگار راهنمای سفر من با اشاره به کم کاری خود در این سال ها در حوزه هنر گفته بود: من سی و چند سال هست که هر چه گفت و گو می کنم به گوش فردی نمی رسد و نمی دانم […]

شهرام لاسمی که بسیاری او را با نقش «قلقلی» می شناسند در صحبت با خبرنگار راهنمای سفر من با اشاره به کم کاری خود در این سال ها در حوزه هنر گفته بود: من سی و چند سال هست که هر چه گفت و گو می کنم به گوش فردی نمی رسد و نمی دانم قرار هست تا کی این شرایط ادامه برخوردار باشد، آیا نمی خواهند به مردم تفکر کنند؟ آنقدر از این وضع بریده ام که نمی دانم چطور از این شرایط رهایی پیدا کنم.

وی در مورد سبب کمرنگ شدن حاضر بودن خود در این سال ها در تلویزیون گفته بود: سبب کمرنگ شدن یک هنرمند چه توان دارد باشد؟ حتما خود هنرمند نیست لکن مدیران بالاتر از رییس صداوسیما تا دیگر ارگان ها و نهادها در این مبحث نقش دارند.

بازیگر نقش «قلقلی» در مورد اینکه چقدر در این سال ها مدیران صداوسیما از حال وی جویا شده اند، عنوان کرد: حدود چند سال پیش خبر فوت من توزیع گردید، ولی هیچ مدیری ارتباط نگرفت تا بپرسد من زنده هستم یا نه. تفکر می کنید چند نفر همین گفت و گو کنونی را می خوانند و حتی اگر هم بخوانند چه سودی برایشان دارد؟

این مطلبو از دست ندید!  حیرت های خلقت، الهام بخش مهندسین پروازی گردید/ ساخت پهباد بدون نیروی برق

بازیگر نقش «قلقلی» با اشاره به اینکه به چه علت شخصیت ها و برندها در صداوسیما مورد پشتیبانی قرار نمی گیرند، عنوان کرد: اگر من اسپانسری برخوردار باشم که در کنار او، برنامه ام بازدهی پولی هم برخوردار باشد و بودجه ای به ارگان برسد قبول می کنند که من هم کار کنم وگرنه برای فردی ارزشمند نیست که ما صد سال دیگر هم بیکار باشیم و اصلا برند در صداوسیما ارزشی ندارد.

وی در انتهاء در مورد اینکه در این سال ها چقدر پیشنهادهای مطلوب داشته هست، عنوان کرد: متاسفانه من به عنوان شهرام لاسمی و علاوه بر این قلقلی در این سال ها فراموش گردیدیم.