تاریخ: ۱۵:۰۷ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!

برترین‌ها: : سفر کردن منحصرا گشت و گذار و سوغاتی نیست. لکن تجربه احساس های جالبی هست که غریبه‌ها با ما به اشتراک می‌گذارند، تصورات جالب افرادی هست که در صنعت گردشگری کار می‌کنند، مناظر تازه و غیر قابل باور در طبیعت هست. در این مطلب چیز‌هایی را می‌بینید که مسافران را شگفت‌زده کرده اند […]

برترین‌ها: : سفر کردن منحصرا گشت و گذار و سوغاتی نیست. لکن تجربه احساس های جالبی هست که غریبه‌ها با ما به اشتراک می‌گذارند، تصورات جالب افرادی هست که در صنعت گردشگری کار می‌کنند، مناظر تازه و غیر قابل باور در طبیعت هست. در این مطلب چیز‌هایی را می‌بینید که مسافران را شگفت‌زده کرده اند و اکنون از شما دعوت می‌کنیم نگاهی به این عکس ها بیندازید که ممکن است در سفر با آن رو به رو شوید.

مشکلات یک هلندی در چین   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
«اتاق خوابی که گرفته بودیم، یک سونا، یک پناهگاه بمب و یک سیاهچال داشت، یک ماسک طلا هم توش پیدا نمودم!»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
««دوستم که تا اکنون قایق سوار نشده بود تصمیم گرفت یک قایق بخره. وقتی به ساحل نزدیک گردید موج‌ها قایق رو برگردوندن و همون هفته اول قایق رو تماما از بین برد.»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
«۲۶ سال روی این سیاره زندگی کردم ولی نمی‌دونستم گوزن شمالی اینقدر بزرگه! فکر می‌کردم منحصرا اندکی بزرگتر از گوزن باشه!»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
این وسایل رو از مسافران فرودگاه توقیف کردن!   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!   «۹۵۱۶ کیلومتر سفر کردم تا از منظره جاده یک کالیفرنیا لذت ببرم، ارزشش رو داشت!»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
استقبال جالب از یک مسافر در فرودگاه!   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
«به لطف این اتوبوس، کل راه وای فای داشتم»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
«ببخشید میشه یه کم صندلیم رو بخوابونم؟»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
«دوستم تقریبا تو این مغازه تو ویتنام جا نمی‌شد!»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
« نگاه کنید مردم چقدر لذت می‌برند!»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
مسیر دوچرخه سواری در برلین   صحنه‌های غیرمنتظره‌ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
«این همه راه اومده بودم تا شاهکاری که تو اینترنت دیده بودم رو از نزدیک نگاه کنم!»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
« من و دوستم در نهایت به آرزومون آمدیم و به پاریس اومدیم، حتی منظره برج ایفل رو هم داریم!»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
«دوستایی که مامانم تو لندن پیدا کرده!»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
جایی که برای پاهام گذاشته!   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
«تازه آمدم فرودگاه و احساس می‌کنم فراوان از اومدنم خرسند نیست»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
«این هتل روی موز‌ها جملات انگیزشی مینویسه، تا اکنون اینقدر به میوه‌ها توجه نکرده بودم»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
«بهترین عکسم در سفر به نیویورک سیتی»   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
فرانسوی‌ها لندن رو دوست دارن!   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
لباس عجیب این مرد در پرواز فرست کلاس!   صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!
گوگل مپ برنامه‌ای که برای سفر به آریزونا داشتم رو به چالش کشید!
  صحنه های ناگهانی ای که مردم در سفر با آن مواجه گردیدند!