تاریخ: ۲:۲۴ :: ۱۳۹۸/۰۵/۳۱

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی صحنه‌ای وحشتناک را در یکی از خیابان‌های انگلیس به تصویر کشیده است. این ویدئو که توسط یکی از شاهدان عینی و بوسیله تلفن همراه ضبط شده است؛ واکنش وحشتناک راننده خودروی […]

صحنه ای وحشتناک که راننده شاسی بلند در خیابان رقم زد! + فیلم///به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی صحنه‌ای وحشتناک را در یکی از خیابان‌های انگلیس به تصویر کشیده است. این ویدئو که توسط یکی از شاهدان عینی و بوسیله تلفن همراه ضبط شده است؛ واکنش وحشتناک راننده خودروی شاسی‌بلند پس از درگیری لفظی با یک زن جوان را نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید: مادر سهل‌انگار مرگ دردناک پسرش را رقم زد!

در این ویدئو مشاهده می‌شود که مرد جوان پس از درگیری لفظی، ناگهان با خودروی خود به طرز شدیدی به این زن برخورد کرده و او را به یک خودروی دیگر می‌کوبد. در ویدئوی منتشر شده، درحالی که زن جوان به شکلی وحشتناک بین دو خودروی مرسدس بنز مشکی‌رنگ و رنج روور ایووک گرفتار شده، بلافاصله عده‌ای از شاهدان عینی وارد عمل شدند و به کمک این زن شتافتند. ویدئوی منتشر شده نشان می‌دهد که پس از عقب کشیدن خودروی شاسی‌بلند این زن در حالی که قادر به ایستادن روی پا‌های خود نیست در کف خیابان می‌خوابد.

این مطلبو از دست ندید!  ۳ کشته و یک مجروح در تصادفی مرگبار

این حادثه در ساعت ۳ بعدازظهر در خیابانی در نزدیکی کاخ باکینگهام رخ داد. پس از این حادثه پلیس وارد عمل شد و اقدام به بازداشت مرد جوان کرد. زن جوان نیز با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد، اما از وضعیت او گزارشی منتشر نشده است.

گفتنی است؛ هنوز علت اصلی درگیری فرد مظنون با زن جوان مشخص نیست، اما گفته می‌شود که تصادف موجب آغاز درگیری بین این دو شده است.