گروه: مجله
تاریخ: ۱۴:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
صحبت‌های منصوریان با بازیکنان و جلسه رحمتی با توفیقی + عکس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از برتری ۲ بر یک مقابل پدیده خراسان ساعت ۱۳ امروز (یکشنبه) در کمپ باشگاه برگزار شد. * امید ابراهیمی، کاوه رضایی، وریا غفوری و محمدحسین کنعانی‌زادگان غایبان تمرین بودند. * پیش از آغاز تمرین، علیرضا […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از برتری ۲ بر یک مقابل پدیده خراسان ساعت ۱۳ امروز (یکشنبه) در کمپ باشگاه برگزار شد.

* امید ابراهیمی، کاوه رضایی، وریا غفوری و محمدحسین کنعانی‌زادگان غایبان تمرین بودند.

* پیش از آغاز تمرین، علیرضا منصوریان، محمد خرمگاه و مهدی رحمتی جلسه‌ای را با یکدیگر برگزار کردند.

* تمرین با صحبت‌های منصوریان برای بازیکنان آغاز شد. سرمربی استقلال ضمن تشکر از تلاش آنها خود برای پیروزی مقابل پدیده، از شاگردانش خواست به فکر بازی با سپاهان باشند تا بتوانند به مقام دومی لیگ دست یابند.

* بازیکنانی که روز گذشته به میدان رفته بودند، تمرین ریکاوری را انجام داده و سپس راهی سونا و استخر شدند. سایر بازیکنان زیر نظر محمد خرمگاه و علی چینی کارهای هوازی، سرعتی و تاکتیکی را انجام دادند.

* پندار توفیقی دبیر هیئت مدیره استقلال در تمرین حضور داشت. منصوریان و رحمتی دقایقی با توفیقی صحبت کردند. در ادامه، جابر انصاری و ادموند اختر (مدیربرنامه‌های مگویان) با دبیر هیئت مدیره استقلال صحبت‌هایی انجام دادند.

* دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال در محل تمرین حضور داشت و دقایقی با منصوریان صحبت کرد. سرمربی استقلال درباره وضعیت امید ابراهیمی از نوروزی سؤال پرسید و معاون پزشکی باشگاه هم توضیحاتی ارائه کرد. دکتر نوروزی عنوان کرد که وضعیت ابراهیمی پس از MRI مشخص می‌شود.

* با تصمیم کادر فنی، تمرین فردا (دوشنبه) تعطیل است و بازیکنان به استراحت می‌پردازند.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از تسنیم، تیم استقلال پنجشنبه هفته جاری در هفته سی‌ام لیگ برتر ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان خواهد رفت.

برچسب ها: