گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۰۶ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۸
صادر کردن کارت بلیت خبرنگاری تا اطلاع ثانوی متوقف گردید

بر همین اساس معاونت حمل‌و نقل‌و ترافیک شهرداری تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام نمود خبرنگاران می‌توانند با مراجعه به سیستم "تهران من" اقدام به ثبت اسم کارت بلیت کنند. در ادامه نیز و به دنبال اطلاعیه‌ای بعدی اعلام گردید که پس از تایید خبرنگاران آنان توان دارند به مراجعه به دو ایستگاه جانبازان (گلبرگ) و صادقیه […]

بر همین اساس معاونت حمل‌و نقل‌و ترافیک شهرداری تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام نمود خبرنگاران می‌توانند با مراجعه به سیستم "تهران من" اقدام به ثبت اسم کارت بلیت کنند.

در ادامه نیز و به دنبال اطلاعیه‌ای بعدی اعلام گردید که پس از تایید خبرنگاران آنان توان دارند به مراجعه به دو ایستگاه جانبازان (گلبرگ) و صادقیه و یا از طریق پست کارت خود را بگیرند.

این در حالی هست که از روزهای گذشته عده ای از خبرنگاران با مراجعه به دو ایستگاه اشاره شده کارت خود را دریافت کرده‌اند ولی از صبح امروز صادر کردن کارت بلیت خبرنگاری متوقف شده هست و به خبرنگاران اعلام گردیده که صادر کردن کارت بلیت حبرنگاری تا اطلاع ثانوی متوقف هست.

این مطلبو از دست ندید!  توضیح درباره اجرای تئاتر‌های لاکچری و احتمال ورود سرمایه مشکوک به هنر نمایش/ باندبازی به سالن‌های تئاتر رسید؟/ تشریح چارچوب قانونی نظارت بر محتوای آثار نمایشی