گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
صادر کردن مجوز ۳۳۰ پرواز خارق العاده اربعین/ شروع فروش بلیت از ۲۴ مهر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مرتضی دهقان گفت: صبح امروز نشستی با حضور دبیرانجمن شرکت های هواپیمایی و نمایندگان فروش بلیت های اربعین در سازمان هواپیمایی کشوری برگزار گردید. وی با اشاره به صادر کردن مجوز ۳۳۰ پرواز فوق‌العاده برای شرکت‌ها در ایام اربعین غیر از حدود ۹۰ […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مرتضی دهقان گفت: صبح امروز نشستی با حضور دبیرانجمن شرکت های هواپیمایی و نمایندگان فروش بلیت های اربعین در سازمان هواپیمایی کشوری برگزار گردید.

وی با اشاره به صادر کردن مجوز ۳۳۰ پرواز فوق‌العاده برای شرکت‌ها در ایام اربعین غیر از حدود ۹۰ پرواز برنامه‌ای در هفته، یادآور گردید: پروازها از ۲ آبان ماه ماه شروع و تا ۱۲ آبان ماه ماه ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: با اینکه پروازهای اربعین تکلیفی نیست اما شرکت های هواپیمایی بر تعیین نرخ بلیت پرواز‌ تهران – نجف – تهران و سایر شهرستان‌ها ۲٫۲ ۲ میلیون تومان، پرواز مشهد – نجف – مشهد ۲٫۸ ۸ میلیون تومان و مسیر یک‌طرفه تهران – نجف و سایر شهرستان‌ها به نجف، ۱٫۱ ۱ میلیون تومان و مشهد – نجف ۱٫۴

وی رضایتمندی مردم را یکی از شاخصه های با اهمیت کارکرد شرکت های هواپیمایی دانست و ضمن تاکید بر دقت در توزیع بلیت هواپیما از زوار هواپیما، خواست تا از جایگاه ها معرفی شده بلیت هواپیما را تهیه کنند.

این مطلبو از دست ندید!  فروش بلیت‌ دربی اصفهان به نفع سیل‌زدگان شمال کشور