تاریخ: ۱۶:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
صادرات محصولات دانش‌بنیان حوزه تجهیزات آزمایشگاهی توسعه می‌یابد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونت علمی در راستای تعامل تولیدکنندگان ایرانی با سایر کشورها و توسعه بازارهای تولیدکنندگان تجهیزات و مواد آزمایشگاهی از خریداران خارجی برای حضور در نمایشگاه ملی ساخت ایران دعوت و حمایت کرد. در این راستا هیات […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونت علمی در راستای تعامل تولیدکنندگان ایرانی با سایر کشورها و توسعه بازارهای تولیدکنندگان تجهیزات و مواد آزمایشگاهی از خریداران خارجی برای حضور در نمایشگاه ملی ساخت ایران دعوت و حمایت کرد.

در این راستا هیات تجاری ۳۱ نفره از کشورهای افغانستان، عمان، سریلانکا، اوگاندا، ارمنستان، گرجستان، رومانی، آلمان و غیره با حمایت کریدور خدمات صادرات برای بازدید و خرید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی از نمایشگاه ساخت ایران بازدید کردند.

این هیات با بررسی و دقت بسیار از منابع مختلف مانند ترویج نمایشگاه ساخت ایران در نمایشگاه عرب لب ۲۰۱۷، استفاده از رایزنان تجاری در کشورهای مختلف و بانک های اطلاعاتی قبلی از میان درخواست کنندگان بازدید، انتخاب شده بودند.

هیات مذکور در روزهای نمایشگاه در قالب گروه های ۳ تا ۴ نفره و با توجه به علاقه مندی آنها و با برنامه ریزی شرکت تجارت هوشمند هیراد و با همکاری شرکت مدیریت صادرات هوکاد به بازدید از غرفه ها و سالن های مختلف نمایشگاه پرداختند و برخی از این بازدیدها منجر به عقد قراردادهای تجاری و خرید تجهیزات نیز شد.

این مطلبو از دست ندید!  تصویرهایی از طبیعت جذاب در روستای تابستان نشین

خریداران خارجی در صورت خرید از این نمایشگاه می توانند از تضامین برای صحت محصولات و پایبندی فروشندگان به تعهداتشان و خدمات پس از فروش مناسب برخوردار شوند.

برنامه هایی از قبیل بازدید از نمایشگاه، بازدید بعضی از افراد هیات خارجی از شرکت فن آموز مستقر در پارک فناوری پردیس و جلسه ای در ستاد ویژه فناوری نانو نیز در نظر گرفته شد، در همین راستا جلسه ای در محل نمایشگاه با حضور مدیر اجرایی نمایشگاه نیز برگزار شد.

برچسب ها: ,