تاریخ: ۴:۴۲ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۴
شیوه های جنگیدن با وسوسه داروهای لاغری

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، هفت حقه تبلیغاتی دربارهمکمل‌ های لاغری وجود دارند که باید آنان را بشناسید و دچار وسوسه نشوید: بدون رژیم غذایی یا ورزش لاغر شوید: هیچ‌ چیز در زندگی به‌ رایگان به دست نمی ‌آید. غذاهای محبوبتان را بخورید و لاغر شوید: وقتی موضوع کاهش وزن مطرح هست، نمی‌توانید هم کیک هم […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

هفت حقه تبلیغاتی دربارهمکمل‌ های لاغری وجود دارند که باید آنان را بشناسید و دچار وسوسه نشوید:

بدون رژیم غذایی یا ورزش لاغر شوید: هیچ‌ چیز در زندگی به‌ رایگان به دست نمی ‌آید.

غذاهای محبوبتان را بخورید و لاغر شوید: وقتی موضوع کاهش وزن مطرح هست، نمی‌توانید هم کیک هم توصیه دهید و هم لاغر شوید.

به‌طور دایم وزن کم کنید، بدون احتیاج به رژیم غذایی: کاهش وزن هیچ ‌گاه دائمی نخواهد بود. اگر بحثی در مورد تحولات درازمدت سبک زندگی

منحصرا کافی هست این قرص را بخورید: قرصی جادویی وجود ندارد که وزن شما را کم کند، بدون کم کردن میزان کالری دریافتی ‌تان و بلند شدن از روی کاناپه لاغر نخواهید گردید.

یک‌ماهه ۱۵ کیلوگرم وزن کم کنید: اگر آگهی داروی لاغری کاهش وزن در حد نیم کیلوگرم یا یک کمتر در هفته ایمن‌ ترین و واقع‌گرایانه ‌ترین سرعتی هست که باید انتظارش را دارا باشید.

با برچسب پوستی یا کرم معجزه‌ آسای ما وزن کم کنید: هیچ برچسب پوستی یا کرمی وجود ندارد که بتوان به ‌طور موضعی آن را به کار برد و چربی را در جاهای دیگر بدن آب کند.

همه اشخاص با این روش وزن کم خواهد کرد: هیچ رژیم کاهش وزن کاملی وجود ندارد که بر همه اشخاص موثر باشد. به‌ جای این کار باید با یک متخصص تغذیه به‌ جای این کار باید با یک متخصص مشورت کنید تا یک طرح کاهش وزن مختص شما را برایتان تدوین کند که بنیادی علمی داشته باشد و نیازهای بهداشتی و سبک زندگی شما را برآورده کند.