گروه: بلیط
تاریخ: ۱۷:۰۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
شیراز| شروع پیش فروش حضوری بلیت های اتوبوس نوروزی از ۲۰ اسفندماه

علیرضا سیاهپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، ، از ادامه طرح پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌ اتوبوس در طرح نوروزی۹۷ بدون افزایش نرخ اطلاع داد و گفت: علاوه بر پیش‌فروش اینترنتی، پیش‌فروش حضوری بلیت‌های اتوبوس برای نوروز ۹۷ نیز از تاریخ ۲۰ اسفندماه آغاز می‌شود. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس افزود: مسافران […]

علیرضا سیاهپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، ، از ادامه طرح پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌ اتوبوس در طرح نوروزی۹۷ بدون افزایش نرخ اطلاع داد و گفت: علاوه بر پیش‌فروش اینترنتی، پیش‌فروش حضوری بلیت‌های اتوبوس برای نوروز ۹۷ نیز از تاریخ ۲۰ اسفندماه آغاز می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس افزود: مسافران عزیز می‌توانند برای تهیه بلیت اینترنتی به سایت www.payaneh.ir farsmosafer.ir وی با بیان اینکه در مجموع ۹۲۰ نیرو در حوزه فعالیت‌های راهداری و حمل و نقل مسافر در استان فارس در ایام نوروز حضور فعال دارند، اضافه کرد: ۸۸۰ نیروی راهداری در ۸۲ پایگاه ثابت و سیار راهداری استان و ۴۰ نفر در پایانه‌های مسافربری مستقر می باشند.

سیاهپور با بیان اینکه طرح مخصوص نوروزی راهداری فارس از ۲۵ اسفندماه ۹۶ آغاز می‌شود و تا ۱۷ فروردین ۹۷ ادامه دارد، افزود: ۸۲ اکیپ راهداری فارس با ۵۸۰ دستگاه خودرو سبک، نیمه‌سنگین و سنگین در طرح مخصوص نوروزی راهداری آماده خدمات‌رسانی به مسافران می باشند.

این مطلبو از دست ندید!  فروش فوری خودرو یا بلیت بخت آزمایی/ چه کسانی خودرو را گران کردند؟

مدیرکل  راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس عنوان نمود: پاکیزگی حاشیه راه‌ها، انتصاب و ساماندهی علایم کنارجاده‌ای، احیای خط‌کشی، شناسایی نقاط دارای استعداد تصادف، بالا بردن امنیت راه‌ها، ساماندهی گاردریل‌ها، روشنایی جاده‌ها، روکش، لکه‌گیری و درزگیری آسفالت جاده‌ها من جمله اقداماتی هست که قبل از آغاز تعطیلات نوروز انجام می‌شود.

وی تصریح نمود: مسافران استان فارس توان دارند برای اطلاع از طول مسیر، وضعیت جوی تردد، ترافیک کانون و سایر ابزارها کاربردی سفر با سیستم گویای ۱۴۱ یا شماره تماس‌های ۳۲۳۱۷۶۳۱ و ۳۲۳۱۷۶۸۴ – 071 مرکز مدیریت راه‌های استان فارس در ارتباط باشند و یا از طریق پایگاه www.

141.ir  ir  و نرم‌افزار ۱۴۱ از وضعیت مسیر مطلع گردند.

سیاهپور اضافه کرد: مسافران محترم در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و انتقاد در راستای خدمات ناوگان حمل و نقل مسافر می‌توانند انتقادات و شکایات خود را از طریق سیستم پیامکی ۳۰۰۰۱۴۳ اعلام کنند.