گروه: سیاست
تاریخ: ۶:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۴

حجت الاسلام خوشبختی فر اهتمام کرد: البته اگر یک دعوای خانوادگی هم باشد، سبب بر بی ارزش بودن آن نیست، زیرا اگر در یک خانواده یک فرزند ناخلف وجود برخوردار باشد که به امنیت و عزت یک خانواده لطمه برساند، ضروری هست مورد برخورد قاطع خانواده قرار گیرد. وی با اظهار اینکه باخت داعش دستاورد […]

حجت الاسلام خوشبختی فر اهتمام کرد: البته اگر یک دعوای خانوادگی هم باشد، سبب بر بی ارزش بودن آن نیست، زیرا اگر در یک خانواده یک فرزند ناخلف وجود برخوردار باشد که به امنیت و عزت یک خانواده لطمه برساند، ضروری هست مورد برخورد قاطع خانواده قرار گیرد.
وی با اظهار اینکه باخت داعش دستاورد دیپلماسی مقاومت بود، گفته بود: امروز سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی با دیپلماسی مقاومت مقابل گروه تکفیری تا دندان مسلح داعش که دست نشانده اسرائیل ملعون و ایالات متحدهی جنایتکار بود به برتری رسید و این دیپلماسی باعث افتخار ایران اسلامی هست و ضروری هست این برتری بزرگ را به خانواده شهدای حرم تبریک گفت.
امام جمعه جیرفت اظهارکرد: نام رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امروز با افتخار در کشور عراق برده می گردد و این دستاورد دیپلماسی مقاومت هست.
حجت الاسلام سعادف فر با اظهار اینکه سردار حاج قاسم سلیمانی به وعده خود عمل و داعش را از بین برد، گفت: با روحیه این جوانان مؤمن و بسیجی، حدس رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای نابود شدن اسرائیل را رقم می زنیم.
وی با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی دیپلماسی مقاومت و لیبرالی را تجربه نمودند، گفته بود: امروز مردم به دیپلماسی مقاومت ایمان آورده اند، زیرا به گفته رهبر معظم انقلاب هزینه مقاومت کمتر از هزینه مذاکره و سازش هست.
امام جمعه جیرفت اهتمام کرد: دیپلماسی مقاومت با تکیه بر توان درونی مقابل دشمنان مقاومت و دشمن را مجبور به عقب نشینی می کند، زیرا با دشمن تا دندان مسلح نمی گردد با زبان مذاکره سخن کرد.
حجت الاسلام خوشبختی فر بیان کرد: بینش اول یعنی تکیه بر توان درونی و بینش دوم تکیه بر بیرون هست که تجربه نشان داده بینش اول موفق و بینش دوم باخت خورده هست.

حجت الاسلام خوشبختی فر گفته بود: مسئولان ما بدانند بیت المال در اختیار آنان و همه ساعتی که ضروری هست در خدمت مردم باشید فردای قیامت مورد حسابرسی و بازخواست قرار می گیرد.

منبع: ستاد نمازجمعه استان کرمان