گروه: مجله
تاریخ: ۸:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۳۰

از آنجا که این مدل گوشی‌ها تاکنون وارد کشور نشده بود، نتوانستم آنان را در بازار بفروشم. با این فرد در میدان هروی قرار گذاشتم که در مکان قرار دو نفر با ماشینی سراتوی سفیدرنگ حاضر گردیدند. برای ارزیابی اصالت گوشی‌ها به مغازه فروش گوشی تلفن همراه رفتیم. مقارن با شروع رسیدگی به پرونده، شکایت […]

از آنجا که این مدل گوشی‌ها تاکنون وارد کشور نشده بود، نتوانستم آنان را در بازار بفروشم. با این فرد در میدان هروی قرار گذاشتم که در مکان قرار دو نفر با ماشینی سراتوی سفیدرنگ حاضر گردیدند. برای ارزیابی اصالت گوشی‌ها به مغازه فروش گوشی تلفن همراه رفتیم.

مقارن با شروع رسیدگی به پرونده، شکایت همانند دیگری درخصوص زورگیری از طریق سرنشینان یک دستگاه ماشینی سراتوی سفید رنگ از کلانتری ۱۴۷ نارمک به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع گردید.

با دقت به روش و شگرد سارقان در شناسایی و دزدیدن از دو مالباخته، کارآگاهان با ارزیابی تصویر ها به‌دست آمده از دوربین‌های مداربسته مربوط به دو مغازه فروش گوشی تلفن همراه در میدان هروی و مغازه اسباب بازی فروشی در فلکه اول تهرانپارس اطمینان پیدا کردند هر دو دزدیدن از طریق یک گروه دو نفره از سارقان انجام شده هست. او در بازجویی‌ها به دزدیدن با همدستی میثم اعتراف کرد که دوستش نیز در محله نظام‌آباد دستگیر گردید.

سرهنگ کارآگاه فخرالدین افراسیابی، ریاست پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اظهار این خبر گفت: از همه شاکیان و مالباختگانی که با این روش و شگرد سرنشینان یک دستگاه ماشینی سراتوی سفیدرنگ مورد دزدیدن، زورگیری و ضرب و جرح قرار گرفته‌اند، دعوت می‌شود برای شناسایی متهمان و سراغ گرفتن شکایات خود به نشانی پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در سیدخندان ـ خیابان ابوذر غفاری ـ بالاتر از بیمارستان رسالت ـ جنب کلانتری ۱۲۰ سیدخندان مراجعه کنند.