گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۵۲ :: ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
شورا بی خبر از کارهای شهرداری/ نوش دوا پس از مرگ سهراب می رسد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ همزمان با شروع رقابتهای جام جهانی فوتبال در مسکو، شهرداری تهران اقدام به پخش این رقابتها در بعضی از اماکن عمومی و پارکها کرده هست . شهرداری تهران برای پخش مسابقات فوتبال در این اماکن بلیط فروشی نیز می […]

شورا بی خبر از کارهای شهرداری/ نوش دوا پس از مرگ سهراب می رسدبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ همزمان با شروع رقابتهای جام جهانی فوتبال در مسکو، شهرداری تهران اقدام به پخش این رقابتها در بعضی از اماکن عمومی و پارکها کرده هست .

شهرداری تهران برای پخش مسابقات فوتبال در این اماکن بلیط فروشی نیز می کند.

نکته تاسف برانگیز اینجاست که در حالی که طبق این طرح بازیهای ایران با بلیطهای گران نرخ پخش می شود، شورای شهر نه فقط تصمیم عاجلی در این مورد اخذ نکرده، لکن طبق گفته علی اعطا سخنگوی شورای شهر ارزیابی این مبحث تا یکشنبه هفته آینده زمان بر هست.

اعطا گفت: در این مدت ارزیابی می کنیم که آیا شهرداری مجاز به اخذ پول و بلیط فروشی هست و یا اینکه سقفی برای نرخ بلیطها مشخص نماییم .

بنابراین میتوان گفت نتیجه تصمیم گیریهای با دیرکرد شورای شهر هر چه که باشد نوش داروی پس از مرگ سهراب هست و آنچه اتفاق می افتد تضییع حقوق شهروندان هست .

این مطلبو از دست ندید!  لایحه نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس به شورا رسید

تصمیم های دیر هنگام و بلا اثر شورا در این مورد توان دارد علاوه بر آسیب زیان به شهروندان، یادآور این نکته باشد که شهرداری توان دارد با اخذ تصمیماتی اینگونه و خارج از ضابطه شورای شهر را در موضع انفعال قرار دهد.

در همین حال ذکر این نکته نیز ضروری هست که چنانچه به تشخیص شورای شهر بلیط فروشی برای این بازی ها غیر مجاز و خلاف مقررات باشد آسیب و زیان مردم و علاقه مندان به فوتبال چه طور و از چه طریقی جبران خواهد شد؟

هر چند وقتی شورا در برابر عمل انجام شده قرار بگیرد، راه حلی جز تائید آن نخواهد داشت و این روند توان دارد سرآغاز رویه نامیمونی برای کارهای خودسرانه و خارج از ضابطه های شهرداری باشد .