تاریخ: ۱۳:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
شهرک خودرویی، گام ارزشمند در ساماندهی شغل ها مزاحم ورودی شهر کلاچای

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی مسیر دانا؛  خبرنگار رودسریها ،   و ولی … زمانی وارد شهر ساحلی کلاچای می شوید مشاغل تعمیرگاهی و خودرویی چشمان تان را به خود می نوازد ، غیرمنتظره که مورد انتقاد بسیاری از مالک نظران شهری و حتی شهروندان کلاچایی در سالیان موخر شده هست.   کمیل […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی مسیر دانا؛  خبرنگار رودسریها ،

 

و ولی … زمانی وارد شهر ساحلی کلاچای می شوید مشاغل تعمیرگاهی و خودرویی چشمان تان را به خود می نوازد ، غیرمنتظره که مورد انتقاد بسیاری از مالک نظران شهری و حتی شهروندان کلاچایی در سالیان موخر شده هست.

 

کمیل رمضان زاده مدرس دانشگاه های گیلان و مازندران در این گفتگو از افزایش واحدهای خدماتی ومکانیکی در ورودی شهرها بالاخص شهر ساحلی کلاچای ابراز نگرانی کرد و گفت: برای ساماندهی این واحدها و زیباسازی بصری ورودی شهر دو مسیر را می توان در پیش گرفت یکی جابه جایی آنان به بیرون شهر (که مبحثی پرهیز پذیرخواهد بود) و دیگری راه اندازی شهرک خودرویی هست.

 

وی با اظهار اینکه تجربه مطلوبی از مسیر اندازی شهرک خودرویی در کشور وجود دارد، اظهار داشت : در این شهرک های خودرویی می توان همه ابزارها رفاهی مورد احتیاج صنوف مربوط با خودروهای کم وزن و پر وزن فراهم گردد.

 

 

این مدرس رشته شهرسازی، مبادی ورودی شهرها را ویترین و مثال از کارکرد شهرداری در سطح شهر دانست و اهتمام کرد: این اماکن نیازمند دقت ویژه و خاص می باشند لذا شهرداری ها ضروری هست در اعمال این پروژه اهتمام ویژه ای برخوردار باشند.