گروه: بلیط
تاریخ: ۴:۱۵ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
شهرکرد| شارژ کارت بلیت شرکت واحد با عابربانک؛ خدمتی که مبدل به زحمت گردید

– خبر ها استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، ، مدتی است که در محل شارژ کارت‌های اتوبوس داخل شهری، مسئولین ذی ربط جهت شارژ کردن کارت‌‌بلیت، پول نقدی را قبول نمی‌کنند و منحصرا در صورت داشتن کارت بانکی از طریق کارتخوان، کارت اتوبوس شهروندان را شارژ […]

– خبر ها استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، ، مدتی است که در محل شارژ کارت‌های اتوبوس داخل شهری، مسئولین ذی ربط جهت شارژ کردن کارت‌‌بلیت، پول نقدی را قبول نمی‌کنند و منحصرا در صورت داشتن کارت بانکی از طریق کارتخوان، کارت اتوبوس شهروندان را شارژ می‌نمایند که این عمل باعث اعتراض بعضی از مردم استان شده است.

یکی از معترضان حاضر در محل شارژ کارت اتوبوس در ترمینال شهرکرد گفت: این مبحث که پول نقدی جهت شارژ کردن کارت دریافت نمی‌کنند و تنها از طریق کارت بانکی این کار را انجام می‌دهند مشکلی را بر مشکلات مردم این استان و شهرستان شهرکرد افزوده است.

جوانی که هنگام شارژ کردن کارت خود اعتراض داشت، اضافه کرد: مردم شهرکرد مشکلات بنیادی زیادی دارند که باید رفع کنند و مسئولین اگر واقعاً به فکر رفاه مردم استان می باشند به جای پرداختن به این کارهای فرعی مشکلات کلیدی مردم را رفع کنند.

جوان دیگری گفته بود: امکان دارد فردی کارت بانکی همراه خود نداشته باشد در این صورت چه طور باید کارت خود را شارژ کند در حالی که مسئول شارژ کردن کارت، پول نقدی قبول نمی‌کند.

اتوبوس شهری فردا در رشت "رایگان" است

وی اضافه کرد: من امروز کارت بانکی خود را همراه نداشتم ولی چون مسئول ذی ربط که در کیوسک شارژ کردن حاضر است پول نقدی از من نپذیرفت وادار گردیدم از کارت بانکی فرد دیگری استفاده نمایم و پول نقدی خود را به وی بدهم.

خانمی که همراه با مادر پیرش در محل حضور داشت، گفت: اشخاص مسن و پیر امکان دارد کارت بانکی نداشته باشند یا اینکه دارای سواد کافی نباشند و یا امکان دارد راز کارت خود را فراموش کرده باشند در این صورت مسئول ذی ربط نباید کار این شهروند مسن و پیر را راه بیندازد و احتیاج وی را رفع کند.

این مطلبو از دست ندید!  قطار تهران-وان ترکیه راه‌اندازی شد

وی دنبال کرد: گاهی وقت ها اشخاص مسن کارت بانکی خود را تحویل مسئول می‌دهند اما در آخر فراموش می‌کنند کارت را بردارند و در محل جا می‌گذارند.

شخص دیگری با اشاره به اینکه مسئول ذی ربط جهت شارژ کردن کارت اتوبوس، اخلاق کاری و احترام به ارباب مراجعه را رعایت نمی‌کند، اضافه کرد: مسئولی که در این محل حاضر است، یک حس ریاست بودن دارد و احساس می‌کند باید با شهروندان و مراجعه‌کنندگان به طور دستوری مشی کند.

وی تصریح نمود: اگر شخصی کارت بانکی همراه نداشته باشد یا به هر دلیلی وادار باشد پول نقدی بدهد، مسئول ذی ربط با لحن بد با او برخورد نموده و کار وی را انجام نمی‌دهد خواه جوان باشد یا پیر.

مشکلات مردم را در این زمینه از مسئولین شرکت اتوبوس واحد پیگیری کردیم.

میرزاییان اضافه کرد: بعضی از مردم اعتراض داشتند که پول نقدی همراه خود ندارند و اکثراً کارت بانکی دارند.

وی افزود: علاوه بر این برای بعضی از شهروندان که کارت بانکی ندارند، یک کارت بانکی به هر باجه‌ای داده شده است تا پول نقدی را از شهروندان گرفته و از آن کارت بانکی باجه، کارت اتوبوس شهروند را شارژ کنند.