تاریخ: ۰:۱۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
شهروندان اسراییلی از قانون جدید سفر به آمریکا مستثنی شدند

سفارت آمریکا در سرزمین های اشغالی: یهودیان اسرائیلی متولد این هفت کشور از حکم اجرایی دونالد ترامپ مستثنی هستند و این افراد می توانند وارد آمریکا شوند.به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ، سفارت آمریکا در تل‌آویو اعلام کرد حکم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره منع ورود اتباع هفت کشور خارجی مشمول […]

سفارت آمریکا در سرزمین های اشغالی: یهودیان اسرائیلی متولد این هفت کشور از حکم اجرایی دونالد ترامپ مستثنی هستند و این افراد می توانند وارد آمریکا شوند.
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ، سفارت آمریکا در تل‌آویو اعلام کرد حکم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره منع ورود اتباع هفت کشور خارجی مشمول یهودیان اسرائیلی متولد این کشورها ( ایران ، سوریه ، یمن ، سومالی ، لیبی ، عراق ، سودان ) نمی شود.
سفارت آمریکا  در تل آویو تاکید کرد یهودیان اسرائیلی متولد این هفت کشور از حکم اجرایی دونالد ترامپ مستثنی هستند و این افراد می توانند وارد آمریکا شوند.
 سفارت آمریکا افزود :« اگر فردی روادید معتبر سفر به آمریکا داشته باشد ، گذرنامه وی هم مهر سفارت آمریکا خورده باشد و متولد یکی از هفت کشور عراق ، سوریه ، ایران ، یمن ، سودان ، لیبی و سومالی باشد و  گذرنامه معتبر از یکی از این کشورها نداشته باشد ، روادید وی باطل نمی شود و همچنان معتبر خواهد بود ».
سفارت آمریکا در تل آویو تاکید کرد :« ما همچنین درخواست یهودیان اسرائیلی متولد این هفت کشور را که متقاضی دریافت روادید به آمریکا هستند و گذرنامه معتبر سفر به این کشورها را در اختیار نداشته باشند ، بررسی می کنیم ».

این مطلبو از دست ندید!  چشم اندازی از طبیعت بی مثل در روستای زرشک + عکس ها