گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
شهردار بجنورد: از حقوق شهروندان کوتاه نمی آیم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، روح الله براتیان چهارشنبه در آیین معارفه خود گفت: خط قرمز من حقوق شهروندان هست و به هیچ وجه از حقوق شهروندان کوتاه نمی آیم. وی با اظهار اینکه به یقین شاهد تحولات و جابه محلی در ساختار شهرداری بجنورد می باشیم، این تغییرها را مبحثی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، روح الله براتیان چهارشنبه در آیین معارفه خود گفت: خط قرمز من حقوق شهروندان هست و به هیچ وجه از حقوق شهروندان کوتاه نمی آیم.

وی با اظهار اینکه به یقین شاهد تحولات و جابه محلی در ساختار شهرداری بجنورد می باشیم، این تغییرها را مبحثی طبیعی بیان کرد و گفت: این تغییرها با ایراد هایی روبه رو می شود که این امر هم طبیعی هست ولی در اقدام غیر طبیعی شاهد گونی هایی از نامه ها و کاتبه ها در این باره می باشیم.

* شهرداری پروژه تازه غیر ضرور اجرا نکند
* شهرداری پروژه تازه غیر ضرور اجرا نکند ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد هم در این آیین گفت: از شهردار توقع می رود در اعمال امور، اقدام به قانون را سرلوحه کار قرار دهد و در اعمال پروژه های عمرانی، پیشرفت متوازن شهر را در نظر برخوردار باشد.
مهدی محمدی گفت: اگر انجام امور پیشرفت ای تنها در قسمتی از شهر مورد دقت باشه به یقین شهرسازی مبتلا مشکل می شود.
ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: اولویت ما تکمیل و اعمال پروژه های ناتمام هست و شهرداری ضروری هست از اعمال پروژه های تازه که اولویت و لزوم ندارد پرهیز کند.

۷۱۸۵ / ۶۰۴۲ خبرنگار: کبری علی آبادی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی