گروه: اخبار
تاریخ: ۲۲:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
شهرداری یزد آرامگاه آذریزدی پدر ادبیات کودک و نوجوان را ساماندهی می کند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روز پنجشنبه اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، جمال مهدی نژاد با حضور جمعی از مدیران در آرامگاه آذریزدی اضافه کرد: این مرحوم یکی از مفاخر بزرگ و با اعتبار استان یزد و کشور هست ضروری هست مزارش ساماندهی گردد.وی گفت: آرامگاه این شاعر و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روز پنجشنبه اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، جمال مهدی نژاد با حضور جمعی از مدیران در آرامگاه آذریزدی اضافه کرد: این مرحوم یکی از مفاخر بزرگ و با اعتبار استان یزد و کشور هست ضروری هست مزارش ساماندهی گردد.
وی گفت: آرامگاه این شاعر و نویسنده توانان با همکاری سرمایه گذاران فرهنگی و شهرداری یزد، بنایی درخور و مناسب در این رابطه طراحی و اجرا گردد.
با دقت به خیز انتقادات این روزها از اعمالی نشدن طرح ساماندهی و ساخت آرامگاه آذریزدی بعد از گذشت هشت سال؛ شهردار شهر جهانی یزد با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و ریاست ارگان آرامستان های شهرداری بر مزار آذریزدی حضور یافتند.

مرحوم آذر یزدی از پرتیراژترین نویسندگان تاریخ ادبیات کودک و نوجوان ایران هست که اکثر از ۲۰ عنوان کتاب برای کودکان نوشته هست .

۲۰۸۸/ ۲۰۴۷خبرنگار: کبری دانشی ** انتشار یافتن: عباسقلی اشکورجیری